Tickets European Cups - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Our website is under construction / Nasza strona jest w trakcie przebudowy. Nowa odsłona już wkrótce
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 39
ogółem: 121 894

statystyki szczegółowe

Players photos with autographs

 

ZDJĘCIA BEZ AUTOGRAFÓW (photos without autographs)

 

ABDELLAOUE Mohammed (Valerenga Oslo 08)

ADAMSKI Łukasz (Wisła Płock 07/08)

ANDRESEN Martin (Valerenga Oslo 08)

BAROS Milan (Czech Republic)

BECKHAM David (Adidas)

BERRE Morten (Valerenga Oslo 08)

BĘBEN Marcin (Odra Wodzisław)

BOGUNOVIĆ Sasha (Widzew Łódź*)

BOJARUNIEC Paweł (Wisła Płock 07/08)

BOLTHOF Oyvind Andre (Valerenga Oslo 08)

BRASILIA (Wisła Kraków)

BRIX Kristian (Valerenga Oslo 08)

BROŹ Łukasz (Widzew Łódź*)

BROŹ Mateusz (Wizdew Łódź*)

BRUCKNER Karel (Czech Republic)

BUDKA Adrian (Widzew Łódź)

BYSTROŃ David (Banik Ostrava 06/07)

CECH Petr (Czech Republic)

CERNY Radek (Czech Republic)

CONCEICAO Flavio (Panathinaikos Ateny)

DJOKOVIĆ Veselin (Amica Wronki 02)

DOS SANTOS Freddy (Valerenga Oslo 08)

DOSTALEK Richard (Czech Republic)

DYLEWSKI Adam (Wisła Płock 07/08)

ELBER Giovane (Bayern Monachium)

FABINIAK Bartosz (Pogoń Szczecin)

FABINIAK Bartosz (Widzew Łódź*)

FELLAH Mohammed (Valerenga Oslo 08)

FRANDSEN Thomas (Viborg FF)

GAJTKOWSKI Krzysztof (Lech Poznań)

GALASEK Tomas (Czech Republic)

GEVORGYAN Vahan (Wisła Płock 07/08)

GĘSIOR Dariusz (Dyskobolia Groclin)

GŁOWACKI Arkadiusz (Polska TP)

GŁOWACKI Paweł (Polonia Warszawa j.03)

GOLIŃSKI Michał (Dyskobolia Groclin w.05)

GRZELCZAK Piotr (Widzew Łódź*)

HAAS Mario (Sturm Graz)

HAESTAD KRISTOFER (Valerenga Oslo 08)

HŁADOWCZAK Jakub (Widzew Łódź*)

HOLENAK Miroslav (Czech Republic)

HOLM Daniel Fredheim (Valerenga Oslo 08)

HORN Jorgen (Valerenga Oslo 08)

JANKULOVSKI Marek (Czech Republic)

JARCZYK Sławomir (Wisła Płock 07/08)

JARMUŻ Wojciech (Widzew Łódź*)

JIRANEK Martin (Czech Republic)

JODŁOWIEC Tomasz (Dyskobolia Groclin)

JOHANA Petr (Czech Republic)

JUSZKIEWICZ Łukasz (Widzew Łódź)

KACZMARCZYK Rafał (Dyskobolia Groclin w.05 **)

KAŁUŻNY Radosław (Wisła Kraków)

KANIECKI Bartosz (Widzew Łódź*)

KINSKY Antonin (Czech Republic)

KOLLER Jan (Czech Republic)

KOLOUSEK Vaclav (Czech Republic)

KOWALCZYK Maciej (Widzew Łódź*)

KOWALCZYK Robert (Widzew Łódź*)

KOWALEWSKI Wojciech (Legia Warszawa)

KOZIOŁ Igor (Dyskobolia Groclin 03/04)

KOZIOŁ Igor (Dyskobolia Groclin w.05)

KUKLIS Piotr (Widzew Łódź*)

KURSA Radosław (Widzew Łódź*)

LASOCKI Rafał (Dyskobolia Groclin j.05 *)

LAZAREVSKI Vlade ( Dyskobolia Groclin j.05 *)

LICKA Werner (Dyskobolia Groclin j.05)

LISOWSKI Tomasz (Widzew Łódź*)

LOKVENC Vratislav (Czech Republic)

LORANT Werner (TSV 1860 Monachium 99/00)

LUKES Martin (Banik Ostrava 06/07)

ŁUBA Tomasz (Wisła Płock 07/08)

MAREK Tomas (Banik Ostrava 06/07)

MASŁOWSKI Łukasz (Widzew Łódź*)

MICOLA Tomas (Banik Ostrava 06/07 **)

MIERZEJEWSKI Adrian (Wisła Płock 07/08)

MIERZEJEWSKI Łukasz (Widzew Łódź)

MISZTAL Rafał (Widzew Łódź*)

MŁYNARCZYK Józef (Widzew Łódź*)

MUCHIŃSKI Tomasz (Widzew Łódź*)

MURI Andre (Valerenga Oslo 08)

NAPOLEONI Stefano (Widzew Łódź)

NAWOTCZYŃSKI Łukasz (Wisła Kraków)

NEDVED Pavel (Czech Republic)

NOWACKI Marcin (Dyskobolia Groclin)

NOWACKI Marcin (Dyskobolia Groclin w.05)

NILLIS Luc (PSV Eindhoven)

OZIĘBAŁA Przemysław (Widzew Łódź*)

PANKA Mindaugas (Widzew Łódź*)

PAPIN Jean-Pierre (Bayern Monachium)

PIECHNIAK Piotr (Dyskobolia Groclin w.05)

PIECHNIAK Piotr (Dyskobolia Groclin j.05)

PLATINI Michael (France – La Gazzetta dello Sport)

PORAZIK Andrej (Dyskobolia Groclin w.05 *)

POSMYK Paweł (Wisła Płock 07/08)

PRZYROWSKI Sebastian (Dyskobolia Groclin w.05)

RADOLSKY Dusan (Dyskobolia Groclin w.05)

ROBERTS Glenn N. (Valerenga Oslo 08)

ROGALSKI Maksymilian (Wisła Płock 07/08)

RONALDINHO Gaucho (FC Barcelona - Nike)

RONALDO Luiz Nazario de Lima (Brazylia World Soccer 98)

ROSICKY Tomas (Czech Republic)

SABLIK Radim ( Dyskobolia Groclin *)

SABLIK Radim ( Dyskobolia Groclin 03/04)

SABO Tibor (Dyskobolia Groclin j.05)

SAETERNES Bengt (Valerenga Oslo 08)

SAGANOWSKI Marek (Legia Warszawa*)

SALGUEIRO Gustavo (Widzew Łódź*)

SCHERFCHEN Maciej (Lech Poznań)

SCHOLL Mehmet (Bayern Monachium)

SIELEWSKI Bartłomiej (Wisła Płock 07/08)

SILHAVY Jaroslav (Czech Republic)

SIMAK Jan (Czech Republic)

SIONKO Libor (Czech Republic)

SKOWRON Łukasz (Wisła Płock 07/08)

SMICER Vladimir (Czech Republic)

SNINSKY Dusan (MSK Zilina)

SOBCZAK Paweł (Wisła Płock 07/08)

SOBOLEWSKI Radosław (Dyskobolia Groclin 03/04)

SOKALSKI Krzysztof (Widzew Łódź*)

SPAŁEK Wojciech (Dyskobolia Groclin w.05)

STANISZEWSKI Damian (Wisła Płock 07/08)

STAWARCZYK Piotr (Widzew Łódź*)

STEJSKAL Jan (Czech Republic)

STOKOWIEC Piotr (Wizdew Łódź*)

STORBAEK Jarl Andre (Valerenga Oslo 08)

STRAND Lars Iver (Valerenga Oslo 08)

SZYMANEK Wojciech (Polonia Warszawa j.05)

SZYMANEK Wojciech (Widzew Łódź*)

ŚLUSARSKI Bartosz ( Dyskobolia Groclin w.05 *)

THOMASSEN Dan (Valerenga Oslo 08)

TOMASAK Petr (Banik Ostrava 06/07)

TOMCZYK Paweł (Wisła Płock 07/08)

TYTOŃ Przemysław (Górnik Łęczna)

UJFALUSI Tomas (Czech Republic)

UKAH Ugochukwu (Widzew Łódź*)

VACHOUSEK Stepan (Czech Republic)

VARADI Adam (Banik Ostrava 06/07)

VRANJES Mico (Dyskobolia Groclin w.05)

WAEHLER Kjetil (Valerenga Oslo 08)

WIŚNIEWSKI Bartosz (Wisła Płock 07/08)

WIŚNIEWSKI Jacek (Wisła Płock 07/08)

WÓJCIK Zbigniew (Lech Poznań)

WYCZAŁKOWSKI Artur (Wisła Płock 07/08)

ZAWADZKI Dariusz (Wisła Płock 07/08)

ZUB Marek (Widzew Łódź)

ZWOLIŃSKI Mikołaj (Widzew Łódź*)

ŻYTKO Mateusz (Wisła Płock 07/08)

3 Zdjęcia Piłkarzy Levski Sofia (Nazwiska po rosyjsku)

 

ZDJĘCIA Z NADRUKOWANYMI AUTOGRAFAMI (photos with printed autographs)

 

ADDO Eric (PSV Eindhoven 99/00)

ADRIANO (AS Monaco)

ATTRAM Godwin (PSV Eindhoven 99/00)

BAROS Milan (Czech Republic)

BASINAS Angelos (Panathinaikos Ateny*)

BOUMA Wilfred (PSV Eindhoven 99/00)

CHALKIAS Kostas (Panathinaikos Ateny)

CUFRE Leandro (AS Monaco)

DEMBA Njogu (Panathinaikos Ateny)

EPALLE Joel (Panathinaikos Ateny)

FABER Ernest (PSV Eindhoven 99/00)

FODA Franco (Sturm Graz)

GAKHOKIDZE Georgi (PSV Eindhoven 99/00)

GALINOVIC Mario (Panathinaikos Ateny)

GONZALEZ Equi (Panathinaikos Ateny)

GOUMAS Giannis (Panathinaikos Ateny)

GOUMAS Giannis (Panathinaikos Ateny)

HEINTZE Jan (PSV Eindhoven 99/00)

HENRIKSEN Rene (Panathinaikos Ateny)

HIELE Joop (PSV Eindhoven 99/00)

ISAKSSON Andreas (Szwecja 06)autograf na odwrocie

KALLSTROM Kim (Szwecja) autograf na odwrocie

KARTNIG Hannes (Sturm Graz)

KHOKHLOV Dmitri (PSV Eindhoven 99/00)

KIRGIAKOS Sotiris (Panathinaikos Ateny)

KOLKKA Joonas (PSV Eindhoven 99/00)

KONSTANTINIDIS Pantelis (Panathinaikos Ateny)

KONSTANTINOU Michalis (Panathinaikos Ateny*)

KOTSIOS Elias (Panathinaikos Ateny)

KOTSIOS Elias (Panathinaikos Ateny)

KOTSOLIS Stefanos (Panathinaikos Ateny)

KRALJ Ivica (PSV Eindhoven 99/00)

LADIĆ Drazen (Croatia Zagrzeb)

LARSSON Sebastian (Szwecja) autograf na odwrocie

MARADONA Diego Armando (Boca Juniors – La Gazzetta dello Sport*2)

MARIC Silvio (Panathinaikos Ateny)

MARTENS Jan-Pieter (Sturm Graz)

MENEZ Jeremy (AS Monaco)

MERIEM Camel (AS Monaco)

MINAVAND Mehrdad (Sturm Graz)

MORRIS Nasief (Panathinaikos Ateny)

MUNCH Markus (Panathinaikos Ateny)

NEDVED Pavel (Czech Republic)

NEUKIRCHNER Gunther (Sturm Graz)

OSIM Ivan (Sturm Graz)

OXIZOGLOU Christos (Panathinaikos Ateny)

PAPADOPOULOS Dimitris (Panathinaikos Ateny)

PAPADOPOULOS Dimitris (Panathinaikos Ateny)

PEREZ Diego (AS Monaco)

PROBIERZ Michał (Górnik Zabrze)

RICARDO (AS Monaco)

ROMA Flavio (AS Monaco)

SANMARTEAN Lucian (Panathinaikos Ateny)

SAPANIS Miltiadis (Panathinaikos Ateny)

SCHILCHER Heinz (Sturm Graz)

SCHUPP Markus (Sturm Graz)

SIBIK Paweł (Odra Wodzisław)

SKERLA Andrei (PSV Eindhoven 99/00)

STINGA Ovidiu (PSV Eindhoven 99/00)

STRAFNER Gerald (Sturm Graz)

SVENSSON Anders (Szwecja 06)autograf na odwrocie

SZAMOTULSKI Grzegorz (Amica Wronki)

TZORVAS Alexandros (Panathinaikos Ateny)

VINTRA Loukas (Panathinaikos Ateny)

YURAN Sergei (Sturm Graz)

ZUTAUTAS Raimondas (Panathinaikos Ateny)

 

 

ZDJĘCIA Z ORG. AUTOGRAFAMI (photos with oryginal autographs)

 

ANDERBRUGGE Ingo (Schalke 04 Gelsenkirchen 98/99)

ANDERMATT Martin (SSV Ulm)

ANDERSEN Glenn (Stromsgodset IF)

BALABAN Yunus (Alemania Aachen 06/07)

BASZCZYŃSKI Marcin (Nike Tiempo)

BAUMANN Rolf (SSV Ulm)

BEINLICH Stefan (Bayer Leverkusen 99/00)

BETZ Holger (SSV Ulm)

EMERSON (Bayer Leverkusen 99/00)

FAJFER Tadeusz (Dyskobolia Groclin 04/05)

FAZLAGIC Samir (Stromsgodset IF)

FLEURQUIN Andres (Sturm Graz)

GEHRKE Holger (Schalke 04 Gelsenkirchen 99/00)

GOL Ali (Schalke 04 Gelsenkirchen 00/01)

HELD Oliver (Schalke 04 Gelsenkirchen 96/97)

IKEANACHO Kelechi (Wisła Kraków)

JARA Kurt (Red Bull Salzburg)

KAYA Markus (Schalke 04 Gelsenkirchen 99/00)

KINKEL Frank (SSV Ulm)

KIRSTEN Ulf (Bayer Leverkusen 99/00)

KMETSCH Sven (Schalke 04 Gelsenkirchen 00/01)

KOCIJAN Tomica (Sturm Graz)

KONRAD Marco (SSV Ulm)

KOSOWSKI Kamil (Wisła Kraków)

KOVAC Robert (Bayer Leverkusen 00/01)

KOWALCZYK Jacek (Wisła Kraków)

KRZYSZTAŁOWICZ Andrzej (Legia Warszawa)

KULAWIK Tomasz (Wisła Kraków)

LAPACZINSKI Denis (Hertha Berlin 03/04)

LAUX Philipp (SSV Ulm)

LIBERDA Mariusz (Dyskobolia Groclin 03/04)

MAHLICH Roman (Sturm Graz)

MAJDAN Radosław (Wisła Kraków)

MAJDAN Radosław (Wisła Kraków)

MARIC Tomislav (VfL Wolfsburg)

MARQUES Rui (SSV Ulm)

MAX Martin (Schalke 04 Gelsenkirchen 97/98)

MIRWALD Klaus (SSV Ulm)

MOSKALEWICZ Olgierd (Wisła Kraków)

MUNTEANU Dorinel (VfL Wolfsburg)

NEUKIRCHNER Gunther (Sturm Graz)

NICIŃSKI Grzegorz (Wisła Kraków)

N'KUFO Isetsima (Lausanne Sports 97-98)

NOWOTNY Jens (Bayer Leverkusen 00/01)

OTTO Oliver (SSV Ulm)

PATER Grzegorz (Wisła Kraków)

PIECHNIAK Piotr (Dyskobolia Groclin 04/05)

PINTO Sergio (Schalke 04 Gelsenkirchen 99/00)

POPOVIC Ranko (Sturm Graz)

REINMAYR Hannes (Sturm Graz)

ROCKI Piotr (Dyskobolia Groclin)

ROCKI Piotr (Dyskobolia Groclin 03/04)

SARNAT Artur (Wisła Kraków)

SCHAPER Tobias (Arminia Bielefeld)

SCHMIDT Andreas (Hertha Berlin 03/04)

SCHMIDT CHRISTIAN (Alemannia Aachen 06/07)

SCHOPP Markus (Sturm Graz)

SOKOŁOWSKI Marek (Dyskobolia Groclin w.05)

SOKOŁOWSKI Tomasz (Legia Warszawa)

SORUM Thomas (Stromsgodset IF)

SOSIN Łukasz (Wisła Kraków)

STACHURA Robert (Widzew Łodź)

SZYMKOWIAK Mirosław (Wisła Kraków)

TOURAY Pa Dembo (Djurgardens IF)

TUPALSKI Łukasz (Dyskobolia Groclin)

VASTIC Ivica (Sturm Graz)

WISE Evans (SSV Ulm)

ZAHORSKI TOMASZ (Dyskobolia Groclin)

ZAJĄC Bogdan (Wisła Kraków)

ZAJĄC Bogdan (Zagłębie Lubin)

ZECHNER Michael (Sturm Graz)

Reklama

Losowa galeria

1996/1997
Ładowanie...