Tickets European Cups - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Our website is under construction / Nasza strona jest w trakcie przebudowy. Nowa odsłona już wkrótce
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 74
ogółem: 118 102

statystyki szczegółowe

Polish League tickets

A

 

  1. Amica Wronki- Gornik Leczna (03/04)

  2. Amica Wronki- Gornik Polkowice (03/04*2)

  3. Amica W.- Groclin GrWlkp. (02/03,03/04)

  4. Amica Wronki- Kotwica Kolobrzeg (04/05PP)

  5. Amica Wronki- Lech Poznan (02/03*3,03/04,04/05PP)

  6. Amica Wronki- Legia Warszawa (99/00,02/03*4,03/04*3,04/05)

  7. Amica Wronki- ŁKS Łódź (97/98)

  8. Amica Wronki- Petrochemia (97/98)

  9. Amica Wronki- Pogon Szczecin (04/05,05/06)

  10. Amica Wronki- Polonia Warszawa (02/03)

  11. Amica Wronki- Rakow Czestochowa (95/96)

  12. Amica Wronki- Ruch Chorzów (97/98)

  13. Amica Wronki- Stal Mielec (95/96)

  14. Amica Wronki- Szczakowianka (02/03)

  15. Amica Wronki- Wisła Kraków (99/00,99/00FPP,01/02FPP,03/04)

  16. Amica Wronki- Wisła Płock (03/04)

  17. Amica Wronki- Zaglebie Lubin (05/06)

 

  1. Arka Gdynia- GKS Belchatow (03/04)

  2. Arka Gdynia- Gryf Wejherowo (97/98)

  3. Arka Gdynia- Pogoń Szczecin (03/04)

 

C

  1. Ceramika Opoczno- Petrochemia Plock (98/99)

 

  1. Cracovia- Amica Wronki (04/05)

  2. Cracovia- Górnik Polkowice (03/04 baraz)

  3. Cracovia-Jagiellonia (03/04)

  4. Cracovia- Korona Kielce (07/08)

  5. Cracovia- Lech Poznań (07/08)

  6. Cracovia- ŁKS Łódź (03/04)

  7. Cracovia- Odra Wodzisław (07/08*19)

  8. Cracovia-Podbeskidzie (03/04)

  9. Cracovia- Polonia Bytom (07/08*2)

  10. Cracovia-Polonia Warszawa (04/05*2)

  11. Cracovia- RKS Radomsko (03/04)

  12. Cracovia- Widzew Łódź (07/08)

  13. Cracovia- Wisła Płock (04/05)

 

F
  1. Flota Świnoujście- ŁKS Łódź (03/04PP)

 

G

  1. GKS Bełchatów- Aluminium Konin (03/04)

  2. GKS Bełchatów- Amica Wronki (05/06)

  3. GKS Bełchatów- Arka Gdynia (03/04,05/06)

  4. GKS Bełchatów- Górnik Łęczna (02/03, 05/06)

  5. GKS Belchatow- Gornik Polkowice (02/03,04/05)

  6. GKS Bełchatów- Groclin (05/06)

  7. GKS Bełchatów-Jagiellonia (04/05)

  8. GKS Bełchatów- Korona Kielce (05/06*4)

  9. GKS Bełchatów- KSZO (03/04*2,04/05)

  10. GKS Bełchatów-Kujawiak (04/05)

  11. GKS Bełchatów- Legia Warszawa

(95/96*3,96/97*2,98/99,05/06*2,06/07,06/07PE)

  1. GKS Bełchatów- ŁKS Łódź (03/04, 04/05*14)

  2. GKS Bełchatów-MKS Mława (04/05)

  3. GKS Bełchatów- Odra Wodzisław (07/08*2)

  4. GKS Belchatow- Olimpia Sztum (04/05PP

  5. GKS Bełchatów-Piast Gliwice (03/04,04/05,04/05PP*18)

  6. GKS Bełchatów- Podbeskidzie (03/04,04/05*2)

  7. GKS Bełchatów- Pogoń Szczecin (03/04)

  8. GKS Bełchatów- Polar Wrocław (02/03,03/04*2)

  9. GKS Bełchatów- Polonia Warszawa (05/06*2)

  10. GKS Bełchatów- Radomiak (04/05*2)

  11. GKS Bełchatów- Radomsko (03/04,04/05*2)

  12. GKS Bełchatow- Ruch Radzionków (02/03*2)

  13. GKS Bełchatów- Stal SW (02/03)

  14. GKS Bełchatów- Stomil (02/03)

  15. GKS Bełchatów- Świt (03/04)

  16. GKS Bełchatów- Wisła Kraków (07/08)

  17. GKS Bełchatów- Wisła Płock (04/05PP*2,05/06)

  18. GKS Bełchatów- Zagłębie Lubin (03/04)

 

  1. GKS Katowice- Amica (00/01)

  2. GKS Katowice- Arka Gdynia (07/08*10)

  3. GKS Katowice- Arka Nowa Sól (06/07*19)

  4. GKS Katowice- BKS Bielsko-Biała (05/06*15)

  5. GKS Katowice- Chrobry Glogow (06/07*19)

  6. GKS Katowice- Czarni Sosnowiec (05/06*6)

  7. GKS Katowice- Częstochowa KS (05/06*6)

  8. GKS Katowice- GKP Gorzów Wlkp. (06/07*12)

  9. GKS Katowice- GKS Jastrzębie (06/07*15,07/08*15)

  10. GKS Katowice- Górnik Łęczna (03/04)

  11. GKS Katowice- Górnik Wesoła (05/06*6)

  12. GKS Katowice- Groclin Gr. Wlkp. (02/03)

  13. GKS Katowice- Kmita Zabierzow (07/08*10)

  14. GKS Katowice- Lechia Gdansk (07/08*15)

  15. GKS Katowice- Lechia Zielona Gora (06/07*10)

  16. GKS Katowice- Legia Warszawa (95/96,98/99,00/01,03/04,04/05)

  17. GKS Katowice- LKS Łomza (07/08*10)

  18. GKS Katowice- ŁTS Łabędy (05/06*6)

  19. GKS Katowice- Odra Opole (07/08*15)

  20. GKS Katowice- Odra Wodzisław (00/01,02/03)

  21. GKS Katowice- Pelikan Lowicz (07/08*10)

  22. GKS Katowice- Piast Gliwice (07/08*12)

  23. GKS Katowice- Podbeskidzie Bielsko-Biala (07/08*15)

  24. GKS Katowice- Pogoń Świebodzin (06/07*5)

  25. GKS Katowice- Polonia Warszawa (00/01,04/05,07/08*15)

  26. GKS Katowice- Rakow Czestochowa (06/07*19)

  27. GKS Katowice- Rozbark Bytom (05/06*6)

  28. GKS Katowice- Rozwoj Katowice (06/07*19)

  29. GKS Katowice- Skalnik Gracze (06/07*19)

  30. GKS Katowice- Stomil (00/01)

  31. GKS Katowice- Szczakowianka Jaworzno (06/07*10)

  32. GKS Katowice- Szombierki Bytom (05/06*6)

  33. GKS Katowice- Śląsk Wroclaw (07/08*10)

  34. GKS Katowice- Tor Dobrzen Wielki (06/07*18)

  35. GKS Katowice- Tur Turek (07/08*10)

  36. GKS Katowice- Walka Makoszowy (06/07*19)

  37. GKS Katowice- Warta Poznan (07/08*5)

  38. GKS Katowice- Wisła Kraków (02/03*2,03/04,04/05*5)

  39. GKS Katowice- Wisła Płock (04/05,07/08*15)

  40. GKS Katowice- Zieloni Zarki (05/06*6)

 

  1. Górnik Łęczna- Aluminium Konin (02/03)

  2. Górnik Łęczna- Amica (03/04*4)

  3. Górnik Łęczna- Arka Gdynia (01/02)

  4. Górnik Łęczna- Ceramika Opoczno (00/01PP*2,02/03)

  5. Górnik Łęczna- Cracovia (04/05)

  6. Górnik Łęczna-GKS Bełchatów (00/01*2,01/02,02/03*3)

  7. Górnik Ł.- Górnik Polk.(00/01,02/03*2,03/04*2)

  8. Górnik Łęczna- Górnik Zabrze (00/01PL,00/01PP*5,06/07)

  9. Górnik Łęczna- Hetman Zamość (01/02)

  10. Górnik Ł.- Hutnik Kraków (01/02,01/02PL)

  11. Górnik Łęczna- Jagiellonia B. (01/02*2)

  12. Górnik Łęczna- Jeziorak Iława (99/00)

  13. Górnik Łęczna- KP Konin (99/00)

  14. Górnik Łęczna- KSZO (99/00,00/01 PL*2,00/01)

  15. Górnik Łęczna- Lech Poznań (00/01,03/04*3)

  16. Górnik Łeczna- Legia Warszawa (03/04)

  17. Górnik Łęczna- ŁKS Łódź (02/03)

  18. Gornik Leczna- Myszkow KS (01/02

  19. Górnik Łęczna- Odra W. (03/04*2)

  20. Górnik Łęczna- Orlen (01/02)

  21. Górnik Łęczna- Piotrcovia (02/03)

  22. Gornik Leczna- Podbeskidzie (02/03)

  23. Górnik Łęczna-Polar Wrocław (00/01,02/03)

  24. Górnik Łęczna- Polonia Warszawa (04/05 PP*2)

  25. Górnik Łęczna- Polska U-20 (’99*4)

  26. Górnik Ł.- Ruch Radzionkow (02/03)

  27. Górnik Łęczna- Siarka Tarnobrzeg (99/00*2)

  28. Górnik Łęczna- Stal Stalowa Wola (99/00)

  29. Górnik Łęczna- Stomil Olsztyn (02/03)

  30. Górnik Łęczna- Śląsk Wrocław (02/03)

  31. Górnik Łęczna- Świt NDM (01/02*2,02/03)

  32. Górnik Łęczna- Tłoki Gorzyce (00/01,01/02PL)

  33. Górnik Łęczna-Włókniarz Kietrz (99/00*2

  34. Gornik Leczna- Wisla Krakow (00/01PP)

  35. Górnik Łęczna- Zagłebie Lubin (01/02PP*3)

  36. Górnik Łęczna- Zagłębie Sosnowiec (00/01*2)

 

  1. Górnik Polkowice- Groclin Grodzisk (03/04)

 

  1. Górnik Zabrze- Amica (02/03)

  2. Górnik Zabrze- Cracovia (04/05)

  3. Górnik Zabrze- GKS Katowice (03/04,04/05PP)

  4. Górnik Zabrze- Górnik Łęczna (03/04)

  5. Gornik Zabrze- Gornik Polkowice (03/04*2)

  6. Górnik Zabrze- KSZO (02/03*2,01/02?)

  7. Górnik Zabrze- Legia Warszawa (95/96,97/98,03/04PP*4,04/05PP*4,04/05)

  8. Górnik Zabrze- Odra Wodzisław (04/05)

  9. Górnik Zabrze- Polonia (03/04)

  10. Górnik Zabrze- Wisła Kraków (04/05*3)

 

  1. Groclin Grodzisk- Amica Wronki (03/04*2,04/05*2,05/06)

  2. Groclin Grodzisk- Arka Gdynia (06/07)

  3. Groclin Grodzisk- Cracovia (04/05,05/06,06/07,06/07PP*2)

  4. Groclin Grodzisk- GKS Katowice (04/05*2)

  5. Groclin Grodzisk- Górnik Łęczna (03/04*2,04/05*2,05/06)

  6. Groclin Gr.- Górnik Polkowice (03/04)

  7. Groclin Grodzisk- Lech Poznań (03/04*7,04/05)

  8. Groclin Grodzisk- Legia Warszawa (03/04*6,04/05*4,04/05PP*4,05/06,06/07)

  9. Groclin Grodzisk- ŁKS Łódź ((06/07)

  10. Groclin Grodzisk- Odra (03/04*9,04/05 PP*3,04/05*2)

  11. Groclin Grodzisk- Olimpia Sztum (04/05PP*4)

  12. Groclin Grodzisk- Pogoń (04/05*2,05/06)

  13. Groclin Grodzisk- Polonia W. (03/04*4,04/05*2,05/06*2)

  14. Groclin Grodzisk- Świt (03/04*3)

  15. Groclin Grodzisk- Wisła Kraków (03/04,04/05*2,05/06)

  16. Groclin Grodzisk- Wisła Płock (04/05*3,05/06)

  17. Groclin Grodzisk- Zagłębie Lublin (04/05*3,04/05PP)

 

H

  1. Heko Czermno- Hetman Zamosc (04/05)

  2. Heko Czermno- Motor Lublin (04/05)

  3. Heko Czermno- Pogoń Staszów (03/04)

 

  1. Hetman Zamosc- Ceramika Opoczno (02/03)

  2. Hetman Zamosc- Gornik Leczna (00/01)

  3. Hetman Zamosc- Hutnik Krakow (01/02)

  4. Hetman Zamość- Piotrcovia (02/03)

  5. Hetman Zamość- Pogoń Staszów (04/05)

  6. Hetman Zamosc- Polonia Bytom (00/01)

  7. Hetman Zamosc- Stal Stalowa Wola (02/03,03/04)

  8. Hetman Zamosc- Stomil Olsztyn (00/01PL)

  9. Hetman Zamosc- Swit Nowy Dwor Maz. (96/97)

 

  1.  

 

J

  1. Jagiellonia- Arka Gdynia (04/05)

  2. Jagiellonia- Górnik Polkowice (04/05)

  3. Jagiellonia- Legia Warszawa (03/04 PP*3)

  4. Jagiellonia- Podbeskidzie (03/04?,04/05)

  5. Jagielonia- Pogoń Szczecin (03/04?)

  6. Jagiellonia- Radomiak (04/05, 05/06*2)

  7. Jagiellonia- RKS Radomsko (04/05)

  8. Jagiellonia- Ruch Chorzów (03/04*2)

  9. Jagiellonia- Śląsk Wrocław (05/06)

  10. Jagiellonia- Zagłębie Sosnowiec (04/05*2)

 

  1. Jeziorak Ilawa- Reprezentacja Olimpijska ('98)

 

K

  1. Korona Kielce- Bełchatów (04/05)

  2. Korona Kielce- ŁKS Łódź (04/05)

  3. Korona Kielce- Odra Wodzisław (03/04 PP)

  4. Korona Kielce- Radomiak Radom (04/05)

  5. Korona Kielce- Wisła Płock (05/06)

  6. Korona Kielce- Zagłebie Lubin (06/07)

  7. Korona Kielce- Zagłębie Sosnowiec (04/05)

 

  1. Krisbut Myszków- Polonia Gdansk (97/98)

 

  1. KSZO Ostrowiec- Avia Swidnik (98/99)

  2. KSZO Ostrowiec-Dolcan Zabki (96/97)

  3. KSZO Ostrowiec- Drweca NML (04/05)

  4. KSZO Ostrowiec- Hetman Zamosc (96/97)

  5. KSZO Ostrowiec- Jagiellonia (04/05)

  6. KSZO Ostrowiec- Lechia Gdansk (99/00)

  7. KSZO Ostrowiec- Legia Warszawa (97/98*2,02/03)

  8. KSZO- Polonia W. (95/96)

  9. KSZO- Unia Janikowo (baraż 03/04*2)

  10. KSZO Ostrowiec- Zaglebie Lubin (97/98)

 

 

L

  1. Lech Poznań- Amica Wronki (bez daty)

  2. Lech Poznań-Groclin Grodzisk (02/03*2,03/04)

  3. Lech Poznań- Legia Warszawa (96/97,99/00*2,03/04*2, bez daty,04/05PP)

  4. Lech Poznań- Wisła Płock (05/06)

  5. Lech Poznań- Włókniarz Kietrz (01/02)

  6. Lech Poznań- Zagłębie Lubin

 

  1. Lechia Gdańsk- Jagiellonia II (04/05)

  2. Lechia Gdańsk- Jagiellonia (PP? 1:1)

  3. Lechia Gdansk- Kaszubia Koscierzyna (04/05)

  4. Lechia Gdansk- Sopot FC (03/04)

  5. Lechia Gdansk- Unia Janikowo

  6. Lechia Gdansk- Wisła Krakow (99/00PP)

 

  1. Legia Warszawa- Amica Wronki (03/04)

  2. Legia Warszawa- Arka Gdynia (05/06)

  3. Legia Warszawa- GKS Bełchatów (06/07)

  4. Legia Warszawa- GKS Katowice (98/99,03/04)

  5. Legia Warszawa- Górnik Łęczna (03/04)

  6. Legia Warszawa- Gornik Polkowice (03/04*7)

  7. Legia Warszawa- Górnik Zabrze (02/03*5)

  8. Legia Warszawa- Groclin Grodzisk Wlkp. (02/03*9,03/04*2)

  9. Legia Warszawa- Korona Kielce (03/04PP)

  10. Legia Warszawa- KSZO (02/03*2)

  11. Legia Warszawa- Lech Poznań (07/08ME)

  12. Legia Warszawa- Odra Wodzisław (05/06)

  13. Legia Warszawa- Pogoń Szczecin (94/95,05/06,06/07)

  14. Legia Warszawa- Polonia Warszawa (96/97”,01/02,02/03*10,04/05,05/06)

  15. Legia Warszawa- Ruch Chorzów (02/03*7)

  16. Legia Warszawa- Sokol Pniewy (94/95)

  17. Legia Warszawa- Stomil Olsztyn (94/95*2,98/99)

  18. Legia Warszawa- Widzew Łódź (99/00,02/03*8,06/07)

  19. Legia Warszawa- Wisła Kraków (98/99,00/01,02/03)

  20. Legia Warszawa- Wisła Płock (02/03*9)

  21. Legia Warszawa- Zagłebie Lubin (92/93PP,93/94,97/98,06/07)

  22. Legia Warszawa- Zagłębie Sosnowiec (06/07,07/08)

  23. Legia Warszawa- Zawisza Bydgoszcz (92/93)

 

  1. Legionovia- Jagiellonia (02/03)

  2. Legionovia- Legia II Warszawa (01/02,06/07)

  3. Legionovia- Pelikan Lowicz (03/04)

 

  1. Lewart Lubartow- Stal Stalowa Wola (01/02)

 

Ł

  1. ŁKS Łódź- Aluminium (03/04)

  2. ŁKS Łódź- Arka Gdynia (01/02, 04/05*3,06/07)

  3. ŁKS Łódź- Cracovia Kraków (06/07)

  4. ŁKS Łódź- GKS Bełchatów (03/04,04/05*2,06/07*2)

  5. ŁKS Łódź- Gornik Leczna (06/07)

  6. ŁKS Łódź- Gornik Polkowice (04/05)

  7. ŁKS Łódź- Górnik Zabrze (06/07)

  8. ŁKS Łódź- KSZO Ostrowiec (04/05*3)

  9. ŁKS Łódź- Kujawiak (04/05)

  10. ŁKS Łódź- Lech Poznań (01/02*2)

  11. ŁKS Łódź- Lechia Gdańsk (00/01,05/06)

  12. ŁKS Łódź- Legia Warszawa (96/97*3,97/98*2,99/00*2)

  13. ŁKS Łódź- MKS Mława (04/05*2)

  14. ŁKS Łódź- Piast Gliwice (04/05)

  15. ŁKS Łódź- Piotrcovia Ptak (02/03)

  16. ŁKS Łódź- Podbeskidzie (03/04,04/05)

  17. ŁKS Łódź- Pogoń Szczecin (06/07)

  18. ŁKS Łódź- Polar Wrocław (01/02)

  19. ŁKS Łódź- Radomiak Radom (06/07PP)

  20. ŁKS Łódź- Radomsko (04/05)

  21. ŁKS Łódź- Stal S.W. (00/01)

  22. ŁKS Łódź- Szczakowianka (03/04,04/05)

  23. ŁKS Łódź- Widzew Łódź (06/07)

  24. ŁKS Łódź- Wisla Krakow (06/07*2)

  25. ŁKS Łódź- Wisła Plock (06/07PE*91)

 

M

  1.  

 

O

  1. Odra Opole- Wlokniarz Kietrz (00/01)

 

  1. Odra Wodzisław (4 liga)

  2. Odra W- Amica W. (99/00,02/03,03/04)

  3. Odra W.- Garbarnia Jaworzno (02/03)

  4. Odra W.- GKS Kat. (00/01,01/02,02/03,03/04,04/05)

  5. Odra Wodzisław- Górnik Łęczna (03/04)

  6. Odra W.- Górnik Zabrze (99/00,99/00PL,02/03,03/04)

  7. Odra Wodzisław- Groclin G.Wlkp (02/03,03/04)

  8. Odra W.- KSZO Ostrowiec (01/02,02/03)

  9. Odra W- Lech Poznań (99/00,02/03,03/04)

  10. Odra W.- Legia Warszawa (02/03,01/02,03/04,99/00PP,00/01,99/00,98/99,04/05)

  11. Odra Wodzislaw- ŁKS Łódź (98/99)

  12. Odra Wodzisław- Petro (99/00)

  13. Odra Wodzislaw- Petrochemia Plock

  14. Odra W.- Pogoń Sz.(99/00,02/03)

  15. Odra W.- Polkowice (03/04)

  16. Odra Wodzisław- Polonia Warszawa (99/00,01/02,01/02GR.M,02/03,03/04)

  17. Odra Wodzislaw- Rakow Czestochowa

  18. Odra W.- Ruch Ch. (00/01,01/02,02/03)

  19. Odra Wodzisław- Śląsk Wrocław (00/01)

  20. Odra Wodzisław- Świt (03/04)

  21. Odra Wodzisław- Widzew Łódź (99/00PL,01/02,01/02PL,02/03,03/04)

  22. Odra Wodzisław- Wisła Kraków (99/00,01/02,02/03,03/04)

  23. Odra Wodzisław- Wisła Płock (02/03,03/04)

  24. Odra Wodzisław- Zagłębie Lubin (02/03)

 

  1. Olimpia Elblag- Drweca NML (03/04)

 

 

  1. Orlen Plock- Groclin Grodzisk (00/01*2)

  2. Orlen Płock- ŁKS Łódź (01/02)

  3. Orlen Płock- Odra Opole (00/01PP*2)

  4. Orlen Płock- Stomil Olsztyn (00/01)

  5. Orlen Płock- Wisła Kraków (01/02PP*3)

 

  1.  

 

P

  1. Petro- Zagłębie (99/00,99/00PL)

  2. Petrochemia Płock- Lech Poznań (98/99PP)

  3. Petrochemia Płock- Legia Warszawa (94/95,97/98)

  4. Petrochemia Płock- Stomil Olsztyn (96/97PP,97/98)

 

  1. Podbeskidzie- Aluminium K. (03/04)

  2. Podbeskidzie- Arka Gdynia (03/04*2)

  3. Podbeskidzie- Bełchatów (03/04,04/05)

  4. Podbeskidzie- Górnik Zabrze (04/05PP)

  5. Podbeskidzie- Piast Gliwice (03/04)

  6. Podbeskidzie- Piłkarskie Gwiazdy ('04)

  7. Podbeskidzie-Piotrcovia (02/03)

  8. Podbeskidzie- Śląsk Wroclaw (02/03)

  9. Podbeskidzie-Tłoki Gorzyce (02/03,03/04)

  10. Podbeskidzie- Zaglebie Lubin (03/04)

 

  1. Pogoń Szczecin- Aluminium (03/04*3)

  2. Pogoń Sz.- Amica Wronki (04/05)

  3. Pogoń Szczecin- Arka Gdynia (03/04)

  4. Pogoń Szczecin- Błękitni S. Sz. (03/04)

  5. Pogoń Szczecin- GKS Bełchatów (03/04*3)

  6. Pogoń Szczecin- Groclin (99/00,02/03)

  7. Pogoń Szczecin- Jagiellonia (03/04*2)

  8. Pogoń Szczecin- KSZO Ostrowiec (03/04)

  9. Pogoń Szczecin- Lech (02/03)

  10. Pogoń Sz.- Legia Warszawa (94/95,95/96,97/98,98/99,99/00,00/01*3,01/02*3,04/05)

  11. Pogoń Szczecin- ŁKS Łódź (98/99,03/04)

  12. Pogoń Szczecin- Orlen Płock (00/01)

  13. Pogoń Szczecin- Podbeskidzie (03/04)

  14. Pogoń Szczecin- Polar Wrocław (03/04*2)

  15. Pogoń Szczecin- Polonia Bytom (96/97)

  16. Pogoń Sz.- Polonia Warszawa (00/01*2)

  17. Pogoń Szczecin- Radomsko (03/04)

  18. Pogoń Sz.- Ruch Chorzów (00/01,03/04)

  19. Pogoń Sz.- Szczakowianka (02/03,03/04)

  20. Pogoń Szczecin- Tłoki (03/04)

  21. Pogoń Szczecin- Wisła Kraków (02/03,04/05)

  22. Pogoń Szczecin- Wisła Płock (02/03*2)

  23. Pogoń Szczecin- Zagłębie Lubin (03/04)

 

  1. Polar Wroclaw- Stal Stalowa Wola (99/00)

 

  1. Polonia W.- Amica Wronki (04/05*3)

  2. Polonia W.- Cracovia (04/05*4)

  3. Polonia W.- GKS Katowice (02/03,03/04,04/05*3)

  4. Polonia W.- Górnik Łęczna (03/04*3,04/05*6,04/05PP*5)

  5. Polonia W.- Górnik Polkowice (03/04*3,06/07)

  6. Polonia W. Górnik Z. (03/04*3,04/05*5)

  7. Polonia Warszawa- Groclin (03/04*6,04/05*6)

  8. Polonia W.- Jagiellonia (95/96,06/07*2)

  9. Polonia W.- Kolporter (04/05 PP*7)

  10. Polonia W.- Lech Poznań (02/03)

  11. Polonia W. - Lechia Gdańsk (06/07*2)

  12. Polonia W.- Legia Warszawa (93/94,99/00*3,00/01,02/03*5,03/04*2)

  13. Polonia W.- Lublinianka Lublin (95/96)

  14. Polonia W.- Pogoń Szczecin (00/01*2,04/05*3)

  15. Polonia W.- Polonia Bytom (06/07*3)

  16. Polonia W.- RKS Radomsko (95/96)

  17. Polonia Warszawa- Ruch Chorzów (00/01,01/02*2)

  18. Polonia W.- Stal Mielec (04/05PP*6)

  19. Polonia Warszawa- Stomil (00/01,00/01PP)

  20. Polonia Warszawa- Widzew Łódź (03/04,00/01)

  21. Polonia Warszawa- Wisła Kraków (04/05*3,04/05PP*2)

  22. Polonia W.- Wisła Płock (03/04*3,04/05*3)

  23. Polonia W.-Zagłębie Lubin(00/01 PL*3,04/05*6)

  24. Polonia W.- Zagłębie Sosnowiec (06/07*3)

  25. Polonia II- Szydłowiec (04/05*3)

 

  1. Pomezania Malbork- Avia Świdnik (96/97)

  2. Pomezania Malbork- Bałtyk Gdynia (97/98*2)

  3. Pomezania Malbork – Dolcan Ząbki (96/97)

  4. Pomezania Malbork- Hetman Zamość (96/97*2)

  5. Pomezania Malbork- Jantar Ustka (97/98*3)

  6. Pomezania Malbork- RKS Radomsko (96/97)

  7. Pomezania Malbork- Siarka Tarnobrzeg (96/97*2)

  8. Pomezania Malbork- Stal Mielec (96/97*3)

  9. Pomezania Malbork- Stal Stalowa Wola (96/97*2)

  10. Pomezania Malbork- Wawel Kraków (96/97)

  11. Pomezania Malbork- Zawisza Bydgoszcz (97/98PP*2)

 

R

  1. Radomiak Radom- Kszo (05/06)

  2. Radomiak Radom- Concordia (06/07)

  3. Radomiak Radom- Jagiellonia Białystok (05/06)

  4. Radomiak Radom- Odra Opole (05/06)

  5. Radomiak Radom- Pelikan Łowicz (03/04)

  6. Radomiak Radom- Reprezentacja Polski ('00)

  7. Radomiak Radom- Ruch Chorzow (04/05)

  8. Radomiak Radom- Świt (05/06)

  9. Radomiak Radom- GKP Targowek (02/03)

  10. Radomiak Radom- Tłoki Gorzyce (baraz o 2 lige)

 

  1. RKS Radomsko- Arka Gdynia (02/03)

  2. RKS Radomsko- Ceramika (97/98)

  3. RKS Radomsko- GKS Bełchatów (03/04)

  4. RKS Radomsko- Legia (01/02*2)

  5. RKS Radomsko- Piast Gliwice (03/04)

  6. RKS Radomsko- Polar Wroclaw (00/01)

  7. RKS Radomsko- Świt NDM (02/03)

  8. RKS Radomsko- Widzew Łódź (99/00PP)

 

  1. Ruch Chorzów- Amica Wronki (99/00,01/02PP)

  2. Ruch Chorzow- Arka Gdynia (04/05)

  3. Ruch Chorzów- GKS Katowice (00/01)

  4. Ruch Ch.- Jagiellonia (05/06)

  5. Ruch Chorzow- KSZO Ostrowiec (03/04)

  6. Ruch Ch.- Legia Warszawa (starszy sezon, 98/99,99/00,01/02 PP,01/02*3,02/03)

  7. Ruch Chorzów- Podbeskidzie (03/04*2)

  8. Ruch Chorzów- Zagłębie Sosnowiec (04/05)

 

  1. Ruch Radzionkow- Chrobry Glogow (04/05)

  2. Ruch Radzionkow- Odra Opole (03/04)

  3. Ruch Radzionkow- Rozwoj Katowice

  4. Ruch Radzionków- Swornica (03/04*2)

 

S

  1. Sandecja Nowy Sacz- Pogon Lezajsk (01/02)

  2. Sandecja Nowy Sacz- Zaglebie Lubin (00/01PP)

 

  1. Stal Rzeszów- Hetman Zamość

  2. Stal Rezszow- Skawinka Skawina

  3. Stal Rzeszow- Tomasovia Tomaszow

 

  1. Stal Mielec- Wisla Krakow ('01)

 

  1. Start Otwock- Polonia Bytom (07/08PP)

 

  1. Stomil- Aluminium Konin (02/03)

  2. Stomil Olsztyn- Groclin Grodzisk (97/98)

  3. Stomil- Lech Poznań (96/97)

  4. Stomil- Legia (97/98,99/00,00/01*4,01/02*3)

  5. Stomil Olsztyn- ŁKS Łódź (94/95,95/96)

  6. Stomil- Petro Płock (99/00)

  7. Stomil- Polonia (96/97,00/01PP*2)

  8. Stomil- Ruch Chorzów (00/01)

  9. Stomil- Śląsk (96/97,01/02*2,02/03)

  10. Stomil- Zagłębie L. (01/02)

  11. Szczakowianka- Lech Poznań (02/03)

  12. Szczakowianka- RKS Radomsko (03/04)

 

Ś

  1. Śląsk Wrocław- Arka Nowa Sól (04/05)

  2. Śląsk Wrocław- Heko Czermno (05/06*4)

  3. Śląsk Wrocław-Legia Warszawa

  4. Śląsk Wrocław- Podbeskidzie (05/06*4)

  5. Śląsk Wrocław- Polar Wrocław (*2)

  6. Śląsk Wrocław- Polonia Bytom (05/06*3)

  7. Śląsk Wroclaw- Polonia Warszawa

  8. Śląsk Wrocław- Radomiak (05/06)

  9. Śląsk Wrocław- Stomil Olsztyn

 

  1. Świt Nowy DM- Nadnarwianka (06/07)

 

 

 

T

  1. Tloki Gorzyce- Radomiak Radom (04/05)

 

W

  1. Wawel Krakow- Okocimski Brzesko

 

  1. Widzew- Arka Gdynia (04/05)

  2. Widzew- Ceramika Opoczno (04/05*7)

  3. Widzew- GKS Bełchatów (04/05,06/07*7)

  4. Widzew- Górnik Leczna (06/07*5)

  5. Widzew- Górnik Zabrze (06/07)

  6. Widzew- Kujawiak Wloclawek (04/05)

  7. Widzew- Legia Warszawa (94/95*2,96/97*2,4 różne bez dat)

  8. Widzew- Odra Wodzisław (04/05 Baraż, 06/07*4)

  9. Widzew- Polonia Bytom (05/06)

  10. Widzew- Szczakowianka Jaworzno (04/05*9)

  11. Widzew- Świt NDM (04/05*15)

  12. Widzew- Wisla Plock (06/07*6)

 

  1. Wisła Kraków- Amica (00/01*4,00/01PL*4,03/04*8)

  2. Wisła Kr.-Ceramika Opoczno (02/03PP*7)

  3. Wisła Kraków- Cracovia (04/05)

  4. Wisła Kraków- GKS Katowice (01/02*3,02/03,03/04*8,04/05*6)

  5. Wisła Kraków-Górnik Łęczna (03/04*8)

  6. Wisła Krakow- Gornik Polkowice (03/04*6)

  7. Wisła Kraków-Górnik Zabrze (03/04*4,04/05*3)

  8. Wisła Kraków- Groclin (00/01*6,00/01PL*2,03/04*8,02/03*4,04/05*4)

  9. Wisla Krakow- Koszarawa Żywiec (PP)

  10. Wisła Kraków-KSZO Ostrowiec (01,02,01/02PL*3,02/03*2)

  11. Wisła Kraków-Lech Poznań (02/03*2,03/04*9,04/05*8)

  12. Wisła Kraków- Legia Warszawa (99/00,00/01*4,00/01PL*2,02/03,03/04,04/05MDW)

  13. Wisła Kraków- ŁKS Łódź (01/02PP*6)

  14. Wisła Kraków- Odra Wodzisław (03/04*8,04/05*4)

  15. Wisła Kraków-Pogoń Szczecin (01/02,04/05*3)

  16. Wisła Kraków- Polonia Warszawa (02/03,03/04*8,04/05*5)

  17. Wisła Kraków-Ruch Chorzów (00/01,02/03*2)

  18. Wisła Kraków- Stomil Olsztyn (01/02PP*3)

  19. Wisła Kraków- Szczakowianka (04/05PP)

  20. Wisła Kraków- Śląsk Wrocław (00/01)

  21. Wisła Kraków- Świt (03/04*8)

  22. Wisła Kraków- Tłoki Gorzyce (04/05PP*2)

  23. Wisła Kraków- Widzew Łódź (PP 02/03,03/04*5)

  24. Wisła Kraków-Wisła Płock (03/04*7,02/03*2)

  25. Wisła Kraków- Zagłębie Lubin (00/01FPL*6,01/02PL,99/00)

 

  1. Wisła Płock- Amica Wronki (03/04*3,04/05)

  2. Wisła Płock- Arka Gdynia (05/06,06/07*49,06/07PP*37)

  3. Wisła Płock- GKS Belchatow (06/07PE*31,05/06*98)

  4. Wisła Płock- Górnik Łęczna (03/04*2)

  5. Wisła Płock- Górnik Polkowice (03/04*3)

  6. Wisła Pł.- Górnik Zabrze (02/03PP*101,03/04)

  7. Wisła Płock- Groclin G.Wlkp. (02/03*2,03/04*3)

  8. Wisła Płock- Korona Kielce (06/07*70,06/07PP*39)

  9. Wisla Plock- KSZO Ostrowiec (02/03PP)

  10. Wisła Płock- Lech Poznań (02/03*2,03/04*3,04/05)

  11. Wisła Pł.- Legia Warszawa (02/03*23,03/04*9,04/05*2,06/07PE*49)

  12. Wisła Płock- ŁKS Łódź (06/07PE*25)

  13. Wisła Płock- Odra Wodzislaw (06/07*32)

  14. Wisła Płock- Pogoń Szczecin (06/07*24)

  15. Wisła Płock- Polonia W. (02/03,03/04*2,04/05*3)

  16. Wisła Płock- Radomsko (02/03PP*3)

  17. Wisla Plock- Szczakowianka (02/03)

  18. Wisła Płock- Świt NDM (03/04*2)

  19. Wisła Płock- Widzew Łódź (02/03*7,03/04*3)

  20. Wisła Płock- Wisła Kraków (02/03*2,02/03FPP*3,04/05)

  21. Wisła Płock- Zagłębie Lubin (04/05PP*3,05/06,05/06PP*36)

 

 

Z

  1. Zagłębie Lubin- Cracovia (03/04,05/06)

  2. Zagłębie Lubin- Groclin Grodzisk (04/05FPP,07/08)

  3. Zagłębie Lubin- Kotwica Kołobrzeg (PP)

  4. Zagłębie Lubin- KSZO (04/05PP i starszy)

  5. Zagłebie Lubin- Legia Warszawa (04/05,07/08PP*70)

  6. Zagłębie Lubin- Pogoń Szczecin (03/04)

  7. Zaglebie Lubin- Polar Wroclaw

  8. Zagłębie Lubin- Polonia Warszawa (04/05*3)

  9. Zaglebie Lubin- Ruch Chorzow (07/08*47)

  10. Zagłębie Lubin- Tłoki (03/04)

 

  1. Zagłębie Sosnowiec

  2. Zagłębie Sosnowiec- Legia Warszawa (‘02*4)

  3. Zagłębie Sosnowiec- Mława (04/05*2)

 

  1. Znicz Pruszków- Odra Opole (07/08)

 

Reklama

Losowa galeria

2001/2002
Ładowanie...