Tickets European Cups - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Our website is under construction / Nasza strona jest w trakcie przebudowy. Nowa odsłona już wkrótce
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 52, wczoraj: 39
ogółem: 121 910

statystyki szczegółowe

European Leagues tickets

 

Aalen- Bayern Monachium (Am) (02/03)

AB- FC Kopenhaga (03/04)

ADO Den Haag- Fortuna Sittard (90/91)

Aguilas- Benidorm (02/03 Play off)

Almeria U.D. (3 division)

Almeria U.D- Cadiz CF

Almeria U.D- Real Murcia (02/03)

America- Tecos (03)

Ancona- Ascoli (02/03)

Anderlecht- Charleroi (95/96)

Anderlecht- Ex. Mouscron (02/03)

Anderlecht – Gent (00/01)

Anderlecht- Lierse (00/01)

Anderlecht- Lokeren (87/88,04/05)

Anderlecht- Mechelen (Lata’80)

Anderlecht- Oostende KV (04/05)

Anderlecht- Poederlee KFC (96/97CC Cup)

Anderlecht- Standard Liege (82/83,02/03)

Apoel- AEK (04/05)

Apollon Limasol- Apoel (06)

Apollon Limasol- E.N. Paralimniou (06)

Arges Pitesti

Aris Saloniki- PAOK (02/03)

Arsenał Kijów- Dnipro (01/02*2,04/05)

Arsenał Kijów- Dynamo Kijów 03/04*2,04/05)

Arsenał Kijów- Illichiwest (03/04)

Arsenał Kijów- Metalist Charkow (04/05)

Arsenał Kijów- Metalurg Mariupol (02/03)

Arsenał Kijów- Metalurg Donieck (03/04,04/05)

Arsenał Kijów- Sokil (02/03)

Arsenał Kijów- Szachtar (02/03,03/04,04/05)

Arsenał Kijów- Tawria (04/05)

Arsenał Kijów- Zirka (03/04)

Artmedia Bratysława- Nitra Trencin (05/06)

Aston Villa- Derby County (98/99,00/01)

Athletic Bilbao- FC Barcelona (98/99)

Athletic Bilbao- Racing (99/00)

Athletic Bilbao- Real Saragossa

Athletic Bilbao- Tenerife (93/94)

Atlante- Tecos (04)

Atlas- Tecos (02)

Atletico Madryt.- Athletic Bilbao (02/03)

Atletico Madryt- Betis Sevilla (00/01)

Atletico Madryt- Sevilla FC (95/96)

Atletico River Plate- Quilmes AC (03)

Austria Wiedeń- Salzburg RB (06/07)

Austria Wiedeń- GAK Graz (06/07)

Auxerre AJ- Bordeaux (96/97)

Auxerre AJ- Caen (07/08*4)

Auxerre AJ- Ol. Marsylia (07/08*4)

Auxerre AJ – Nice (07/08*3)

Auxerre AJ- Rennes (07/08)

Auxerre AJ- ST. Etienne (07/08 LC)

Avelino- Sambenedettese (04/05)

Avennir Beggen- Red Boys Differdange (91/92)

B

  1. Babelsberg (99/00,00/01GC)

Badajoz- Cordoba

Badajoz- Leganes (02/03)

Banik Ostrava- Opava (03/04)

Banik Ostrava- Marila Pribram (00/01,01/02)

Banik Ostrava- Slavia Praga (02/03)

Banik Ostrava- Slovacko 1FC (06/07)

Banik Ostrava- Sparta Praga (98/99,04/05)

Barcelona FC- Malaga (99/00)

Basel FC- Zurich FC (01/02)

Bayer Leverkusen- Arminia Bielefeld (02/03)

Bayern- Bayer Leverkusen (03/04*4)

Bayern- Bochum Vfl (03/04*4)

Bayern- Borussia Dortmund (03/04*4)

Bayern- Borussia Mgladbach (03/04*4)

Bayern Munchen- Duisburg MSV (07/08)

Bayern- Eintracht Frankfurt (03/04*4)

Bayern- Freiburg SC (03/04*4)

Bayern- Hamburg SV (03/04*6)

Bayern Monachium- Hannover 96 (02/03GC,03/04*5)

Bayern- Hansa Rostock (03/04*5)

Bayern Monachium- Hertha Berlin (03/04*5)

Bayern- Kaiserslautern (03/04*4,06/07GC*2)

Bayern- Koln 1FC (03/04*4)

Bayern- Schalke (03/04*3)

Bayern- Schalke/Bayer (06/07GLC)

Bayern- Stuttgart Vfb (03/04*3)

Bayern Monachium- TSV 1860 (98/99,03/04*4,07/08GC,07/08Friendly)

Bayern- Werder Brema (03/04*4)

Bayern- Wolfsburg Vfl (03/04*8,07/08)

Belenenses- Gil Vicente (02/03)

Belenenses- Moreirense (03/04)

Belenenses- Vitoria Setubal (03/04)

Bellizona AC- Grasshoppers Zurich (00/01SC)

Benfica Lizbona- Vitoria Guimaraes SC (91/92)

Besiktas Stambuł- Trabzonspor (03/04)

Beveren- Westerlo (99/00)

Blackburn- Manchester Utd (03/04)

Blackburn Rovers- Wolverhampton (00/01)

Bochum Vfl- Borussia Dortmund (02/03)

Bohemians Praga- Brno SA- (01/02)

Bohemians Praga- Ceske Budejovice (02/03)

Bologna- Empoli (03/04)

Bologna- Fiorentina (IC 98/99)

Bologna- Inter Milan (96/97)

Bologna- Monza (85/86)

Bologna- Rimini (07/08)

Bologna- Vicenza (96/97)

Bolton Wanderers- Swidon Town (99/00)

Borisfien- Krywbas (03/04)

Borisfien- Metallist Zaporoze (04/05)

Borisfien- Worskła (03/04)

Borisfien- Zakarpatia (04/05)

Borussia Dortmund- Vfl Bochum (98/99)

Borussia Dortmund- Energie Cottbus (00/01

Bradford City- Portsmouth (02/03)

Brescia- Bologna (03/04)

Broendby- Silkeborg (01/02)

Broendby- Viborg (01/02)

C

  1. Celta Vigo- Malaga (86/87)

Charleroi- Genk (99/00)

Charleroi- Kortrijk (98/99)

Charleroi- Lierse (02/03)

Charleroi- Mouscron (03/04)

Charleroi- Royal Antwerp (00/01)

Charleroi- Standard Liege (1/8 BC)

Charleroi- Westerlo (00/01)

Charlton Athletic- Manchester City (03/04)

Chelsea Londyn- Sunderland

Chicago Fire (Bonus Game D:TBA)

Chivas- Cruz Azul (’03)

Chivas- Pumas (’03)

Chivas- U.A.G (’01, ‘03)

Ciudad Murcia- Numancia (03/04)

Ciudad Murcia- Rayo Vallecano (CelR 01/02)

Club Brugge- Lierse (00/01)

Columbus Crew- Burn (’04)

Columbus Crew- NY/NJ Metrostars (’02)

Crvena Zvezda- Vojvodina Novy Sad (Final Serbia Cup 2007)

CSKA- Litex (BC 98/99)

D

  1. DVSC Debrecen- Epona Siofok

DVSC Debrecen- Ferencvaros (HC 02/03)

DVSC Debrecen- Gyor (HC 98/99)

DVSC Debrecen- Kalocsa (HC 01/02)

DVSC Debrecen- Videoton (00/01)

DVSC Debrecen- ZTE FC (03/04)

Deportivo Alaves

Deportivo Alaves- Lleida UD (04/05)

Deportivo Alaves- Osasuna Pampeluna (05/06)

Deportivo Alaves- Pontevedra (04/05)

Deportivo Alaves- Salamanca (04/05)

Deportivo Alaves- Valladolid (03/04)

Dinamo Bukareszt- Craiova U. (FRC 99/00)

Dinamo Bukareszt- Timisoara/Rapid

Dinamo Minsk (’95)

Diosgyori- Kispest (98/99)

Diosgyori- Nyiregyhaza (98/99)

Diurgarden- BP (07/08)

Diurgarden- IFK Goteborg (06/07)

Diurgarden- Orebro SK (07/08)

Dynamo Ceske Budejovice- Hradec Kralove (05/06)

Dynamo Ceske Budejovice- Jablonec FK (94/95)

Dynamo Kijów- Arsenał Kijów (02/03,04/05*2)

Dynamo Kijów- Czornomorec (04/05)

Dynamo Kijów- Illichiwest (UC 03/04*2)

Dynamo Kijów- Metalurg Donieck (97/98)

Dynamo Kijów- Metalurg Zaporoze (05/06)

Dynamo Kijów- Obolon Kijów (03/04)

Dynamo Kijów- Szachtar Donieck (00/01)

Dynamo Kijów- Worskła Połtawa (03/04)

E

  1. EC Ottakinger Graz- Lions Milano (92/93)

Eendracht Aalst- Charleroi (*2)

Empoli- Udinese (02/03)

Esbjerg- Silkeborg (06/07*5)

Espanyol- Tenerife (01/02

Ex. Mouscron- Anderlecht (02/03*2)

Ex. Mouscron- Lommel S.K (97/98)

Ex. Mouscron- Standard Liege (97/98)

Ex. Mouscron- St.Truidense (CCCup 99/00)

Excelsior Rotterdam- V.V.V (03/04)

Extremadura- Badajoz (01/02)

Extremadura- Torredonjimeno (02/03)

F

  1. Fenerbahce- Malatyaspor (03/04)

Fiorentina (99/00)

Flora Tallin (2 different*14)

Fulham Londyn- Wimbledon (00/01)

G

  1. GAK Graz ('81?)

GAK Graz- Admira (95/96)

GAK Graz- Sturm Graz (04/05)

Galatasaray Stambuł- Adanaspor (02/03)

Genk- Lierse (99/00)

Genoa- Pizzighettone (05/06)

Gent K.A.A- Club Brugge (96/97)

Gent K.A.A- Ex.Mouscron (99/00)

G.B Antwerp- Lierse (00/01)

G.B Antwerp- Mons (04/05)

Getafe- Toledo (04/05)

Gimnastic Tarragona- Deportivo Alaves (04/05)

Gimnastic Tarragona- Lleida (03/04)

Gimnastic Tarragona- Saragossa (SC 04/05)

Girondins Bordeaux- Sochaux (98/99)

Grasshoppers Zurich- Zurich FC (98/99)

Gyori ETO- Siofok BFC (07/08)

H

 

  1. Hansa Rostock- Bayer Leverkusen (00/01)

Hansa Rostock- Borussia Dortmund (00/01)

Hansa Rostock- Energie Cottbus (01/02)

Hearts of Midlothian- Celtic Glasgow (06/07*2)

Hearts of Midlothian- Dundee United (06/07)

Hearts of Midlothian- Hibernians (06/07)

Hearts of Midlothian- St. Mirren (06/07)

Helsingborgs- Djurgardens

Heracles Almelo- Ajax Amsterdam (06/07)

Heracles Almelo- AZ Alkmaar (05/06)

Heracles Almelo- Heerenven (06/07)

Heracles Almelo- PSV Eindhoven (05/06)

Heracles Almelo- Roda Kerkrade (06/07)

Heracles Almelo- Sparta Rotterdam (05/06)

Heracles Almelo- Twente Enschede (06/07)

Heracles Almelo- Utrecht FC (06/07)

Herfolge- AB (05/06*7)

Hertha- Bayern Monachium (00/01)

Hertha- Bochum Vfl (00/01)

Hertha- Eintracht (99/00)

Hertha- Kaiserslautern (00/01*2)

Hertha- Stuttgart (00/01)

Hertha- Werder Brema (99/00)

Honved Budapest- Nyugdijas Diak (99/00)

I

  1. Iraklis Saloniki- Proodeftiki (03/04)

Irapuato- Tecos ('03)

Istanbulspor- Diyarbakirspor (03/04)

J

  1. Jablonec FK- Brno 1FC (03/04)

Jablonec FK- Petra Drnovice (FCzC 98)

Jaguares- Tecos

Jaro (Finland*3)

K

  1. Kaiserslautern- Hertha (99/00)

Karpaty Lwów (02/03)

Karpaty Lwów- Metalurg Mariupol (99/00)

Karpaty Lwów- Szachtar Donieck (01/02)

Karpaty Lwów- Worskła (00/01,01/02)

Koeln FC- RW Essen (02/03)

Kopenhaga FC- OB (01/02)

Koper FC Capodistria (05/06)

Kosice 1FC

Kunovice FK

L

  1. Lagartos Tabasco- Zacatepec

Landskrona- IFK Goteborg (04/05*2)

Landskrona- Orgryte (‘04*2)

Landskrona- Trelleborgs (’04)

Las Palmas- Mensajero CD (95/96)

Las Palmas- Recreativo Huelva (99/00)

Lazio Rzym- Roma AS (00/01)

Lecce US- Catania (02/03)

Leeds United- Blackburn Rovers (93/94)

Leicester City- Chelsea Londyn (FAC 96/97)

Lens RC- Bastia (02/03)

Lens RC- Le Mans (FC 03/04)

Lens RC- Ol. Marsylia (FC98/99,FC 01/02)

Lens RC- PSG (07/08*3)

Lens RC- Rennes (03/04)

Lens RC- Sochaux (FLC 03/04)

Lens RC- Troyes ( FC 00/01)

Levadia Tallin

Liebherr GAK- Austria Wiedeń (Final Stiegl Cup '04)

Liegois- Lokeren (86/87)

Liegois- Molenbeek RWD (94/95)

Lierse- Club Brugge (01/02)

Lierse- Ex. Mouscron (01/02)

Lierse- Gent KAA (04/05)

Lierse- Standard Liege (96/97)

Livorno- Ascoli (04/05)

Lokeren- Charleroi (03/04)

Louvieroise- Club Brugge (03/04)

Louvieroise- Royal Antwerp (03/04*2)

Louvieroise- St. Truidense (02/03)

Luzern FC- Aarau FC (02/03)

M

  1. Malaga CF- Rayo Vallecano (??)

Malaga CF- Rayo Vallecano (96/97)

Malmo FF- Landskrona ('04)

Manchester United- West Bromwich (85/86)

Marila Pribram- Tescoma Zlin (02/03)

Matav SC- Sopron (2 different)

Mechelen KV- Standard (95/96)

Metallurg Donieck- Metallist Zaporoże (03/04)

Metallurg- Krywbas ('03)

Metz FC- Girondins Bordeaux (96/97)

Metz FC- Grenoble (FC 01/02)

Metz FC- Lille (00/01)

Metz Fc- Ol. Marsylia (04/05)

Metz FC- PSG (01/02)

Millwall- Colchester (99/00)

Mlada Boleslav- Brno 1FC (07/08)

Modena (90/91, 01/02)

Modena- Parma AC (03/04)

Monaco AS- Bastia SC (00/01)

Monaco AS- Olympique Marseille (99/00*3,00/01,03/04)

Mons- Genk (02/03)

Mons- Patro Maasmechelen (01/02)

Motherwell- Glasgow Rangers (86/87)

MTK Hungaria- Diosgyori FC

MyPa Myllykoski ('03)

N

  1. Nac Breda- Groningen (02/03)

Nantes FC- Istres (04/05)

Nantes FC- Nice (04/05)

Nantes- Rennes (02/03)

Napoli- Genoa (06/07)

NEC Nijmegen- NAC Breda (07/08)

Neuchatel Xamax- Zurich FC (01/02)

Nice OGC- Martigues (01/02)

Nice OGC- Ol. Marsylia (02/03,03/04)

Nimes Olympique- Beauvais (06/07)

Nimes Olympique- Louhans C.S. (06/07)

NK Zagrzeb- Dinamo NK

Nurenberg 1FC- TSV 1860 Monachium (02/03)

O

  1. Obolon- Dynamo Kijów (‘02*2)

Obolon- Metalurg Mariupol

Olympiakos- Apollon Limasol (06)

Olympiakos Pireus- Panileiakos? (03/04)

Olympique Marseille- Bastia (FC02/03)

OM- Guegnon (FC99/00)

OM-AS Monaco (old,03/04,03/04FLC,02/03FLC)

OM- Strasbourg (03/04FC)

OM- Troyes (02/03FLC)

Omonia Nicosia- Apollon Limasol (’03)

Osasuna Pampeluna- Athletic Bilbao

Osasuna Pampeluna- Real Sociedad

P

  1. Padova- Spal (03/04)

Palermo (93/94,02/03)

Palermo- Messina (old 2:1)

Palmeiras- Vitoria (03/04)

PAOK- Iraklis (03/04)

PAOK Saloniki- Kastoria (03/04)

PAOK Saloniki- Kerkira (04/05)

PAOK Saloniki- Panionios (03/04)

Pardubice- Vitkovice (02/03)

Paris SG- Sedan (02/03)

Paris SG- Strasbourg (00/01)

Parma AC- Ancona (88/89)

Parma- Inter (03/04)

Parma- Piacenza (01/02)

Parma AC- Perugia (02/03)

Parma- Reggina (00/01)

Parma AC- Roma AS (03/04)

Parma Siena (02/03)

Parma AC- Udinese (98/99)

Pavia- Omaggio

Petra Drnovice- Slavia Praga

Piacenza (99/00)

Piacenza- Bari (03/04)

Piacenza- Catania (03/04)

Piacenza- Perugia (04/05)

Porto FC (old)

Porto FC- Moreirense (02/03)

Portsmouth- Huddersfield (99/00)

Portsmouth- Peterborough (WC 02/03)

Portsmouth- Torquay (99/00)

Prato- Pistoiese (03/04)

PSV Eindhoven- AZ Alkmaar (04/05)

Puebla- Tecos ('02,'04)

R

  1. Racing Santander- Barcelona FC (07/08*2)

Raith Rovers- Glasgow Rangers (88/89)

Rayo Vallecano- Malaga FC (98/99)

Real Madryt- Sevilla FC (07/08)

Real Murcia- Benidorm (98/99)

Real Murcia- Celta Vigo (04/05)

Real Murcia- Cordoba (02/03)

Real Saragossa- Deportivo (95/96)

Real Sociedad- Malaga (03/04)

Ried SV- Salzburg RB (07/08)

Roeselare- Anderlecht (07/08*2)

Roeselare- Brussels FC (07/08*2)

Roeselare- Cercle Brugge (07/08)

Roeselare- Club Brugge (07/08*2)

Roeselare- Genk KRC (07/08*3)

Roeselare- Gent KAA (07/08*2)

Roeselare- Sporting Lokeren (07/08*2)

Roeselare- Westerlo (07/08)

Roeselare- Zulte Waregem (07/08)

Royal Antwerp- Lierse (02/03*2)

Royal Cercle SV- Brussels

Royal FC Seraing-Charleroi

Royal FC Seraing- Standard (95/96)

Ruzemberok- Inter Bratyslava (FSC’01)

S

  1. Sangiovannese- Gualdo (03/04)

Sangiovannese- Alessandria (01/02 Play off)

Sangiovannese- Como (04/05)

Saint Etienne- Toulouse (02/03)

Salernitana- Modena (01/02)

Salgueiros- Vitoria (03/04)

Salzburg RB- Altach (06/07)

Salzburg RB- Austria Wiedeń (old,06/07)

Salzburg- GAK Graz (01/02)

Salzburg RB – Lask Linz (07/08)

Salzburg RB – Mattersburg (07/08)

Salzburg RB- Rapid Wiedeń (06/07*2)

Salzburg RB- Ried Josko SV (06/07)

Salzburg RB- Sturm Graz (05/06)

Salzburg RB- Wacker Tirol (06/07*2,07/08)

San Luis- UAG

Santos- Tecos ('02,'03,'04)

Santos- UAG ('03)

Sampdoria Genua- Lazio Rzym (03/04)

Schalke Gelsenkirchen- Kaiserslautern (00/01)

Schalke- Stuttgart VfB (02/03)

Schalke- Werder (03/04)

Schalke- Wolfsburg VfL (05/06)

Sevilla FC- Salamanca (95/96)

Shamrock Rovers (2006*5)

Sigma- Banik (03/04)

Sigma- 1. FC Brno (02/03)

Sigma- Slavia (02/03*2,03,04)

Sigma- Stavo Brno (01/02)

Sigma Olomouc- Synot FC (02/03)

Sion- Young Boys (04)

Sion- Servette (‘04SC*2)

Slavia Praga- Czech Republic Nationality Team (’03*4)

Slavia Praga- Teplice (00/01)

Slovacko FC- Banik Ostrawa (finał P.Cz 04/05*61)

Slovan Liberec- Jablonec (00/01CRC)

Southampton- West Ham (95/96)

Sparta Praga- Slovan (03/04)

Sparta Praga- Viktoria Plzen (97/98*2)

Sparta Praga- Victoria Zizkov (’01 Sport Cup)

Spartak Trnava- Trencin AS (04/05)

Standard- Anderlecht (93/94,03/04)

Standard Liege- Beveren (99/00,03/04)

Standard- Charleroi (02/03)

Standard Liege- Saint Trond (89/90)

Stadtwerke Kapfenberg- BSV Juniors

Start IK- Skala (06/07)

ST. Truidense- Anderlecht (99/00)

ST. Truidense- Lierse (98/99)

Stromsgodset IF- Ham Kam (02/03)

Stromsgodset IF- Skeid (02/03)

Sturm Graz- Gak (95/96)

Sturm- Karnten (03/04)

Sturm Graz- Rapid Wien (03/04)

Sturm Graz- Tirol Innsbruck (01/02)

Stuttgart VfB- Karlsruher (95/96)

Stuttgart VfB- Nurnberg (02/03)

Stuttgart VfB- Werder Brema (97/98)

Superfund- Austria Wien (03/04)

Synot FC- Banik Ostrawa (02/03)

Synot FC- Slovan Liberec (02/03)

Synot FC- Teplice (02/03)

Szachtar Donieck- Arsenal Kijow (01/02)

Szachtar Donieck- CSKA Kijow ('01UC)

Szachtar – Ilichivest (04/05*2)

Szachtar- Zvezda (03/04*2)

T

  1. Tatran Presov- Chemlon Humenne (94/95)

Tecos- Puebla (04/05*2)

Tecos- UAG ('01,'02)

Tenerife CD- Espanyol (90/91)

Tenerife CD- Las Palmas (99/00)

Tenerife CD- Real Sociedad (91/92)

Teplice- Česke Budejowice (02/03)

Teplice- Jablonec (02/03)

Teplice- Sparta Praga (01/02,03/04)

Teplice- Victoria Żiżkov (02/03)

Thun FC- Basel FC ('02)

Tigers- Tecos ('04)

Toledo- Socuellamos (04/05)

Toledo- Talavera (04/05)

Torino- Albinoleffe (03/04,04/05*2,05/06)

Torino- Ascoli (04/05 Play off*6)

Torino- Atalanta (03/04)

Torino- Avellino (03/04*2)

Torino- Bari (03/04)

Torino- Bologna (05/06)

Torino- Brescia (05/06)

Torino- Casena (04/05)

Torino- Catania (05/06 bad condition)

Torino- Catanzaro (04/05)

Torino- Cosenza (00/01)

Torino- Crotone (05/06)

Torino- Empoli (04/05*2)

Torino- Fiorentina (03/04)

Torino- Genoa (04/05)

Torino- Livorno (03/04*2)

Torino- Messina (03/04)

Torino- Modena (02/03)

Torino- Palermo (03/04)

Torino-Perugia (04/05 Play off*3)

Torino- Pescara (05/06*2)

Torino- Salernitana (03/04*2)

Torino- Ternana (04/05)

Torino- Treviso (04/05)

Torino- Triestina (04/05)

Torino- Venezia (00/01)

Torino- Vicenza (04/05*2,05/06)

Toulouse- Lens RC (03/04)

Toulouse- Lille (00/01)

Toulouse- Strasbourg (05/06)

TP 47 Tornio (*2)

Trabzonspor- Bursaspor (06/07)

Triestina- Salernitana (03/04)

Troyes- Rennes (02/03)

TSV Monachium- Bayern Monachium (98/99)

Queretaro- Tecos ('03)

U

  1. Udinese (01/02*2)

Udinese- Cervia (04/05)

UAG- Jaguares ('04)

UAG- Puebla ('03)

Utrecht FC- Vitesse Arnhen (95/96)

V

  1. Valerenga Oslo- Start (07/08)

Valencia CF- Sevilla FC (07/08*3)

Valmiera FC (*2)

Verbr. Geel- Dessel Sport (02/03)

Vicenza- Padova

Victoria Plzen- Sparta B Praga (04/05)

ViOn Zlate Moravce- Slovan Bratyslawa (07/08*3)

Volendam- Den Bosch (00/01)

Volendam- Den Haag (03/04)

Volendam- NAC Breda (03/04)

Volendam- VVV (02/03)

Volendam- Zwolle (98/99,01/02)

W

  1. Waalwijk RKC- Heerenveen (00/01)

Walsall- West Ham (00/01)

Werder Brema- Schalke (06/07*5)

Westerlo- Lierse (98/99)

Wolfsburg Vfl- Eintracht Frankfurt (06/07*2)

Wolfsburg Vfl- Hamburg SV (06/07*2)

Wolfsburg Vfl- Hannover (06/07)

Wolfsburg VfL- Werder Brema (03/04)

Worskla Poltava- CSKA Kijow (01/02)

Worskla- Illichivest Mariupol (03/04)

Worskla- Metalist Charkow (04/05)

Worskla- Metalurg Donieck ('99)

Worskla- Obolon Kijow (02/03)

Worskla- Wolyn Luck (03/04)

Y

  1. Young Boys Berno- Sion FC (06/07SC)

Young Boys Berno- ST.Gallen (06/07)

Yverdon

Yverdon- FC Bale ('03SC)

Z

  1. Zurich FC – Aarau (99/00)

Zurich FC- Lugano (01/02)

Zilina MSK- Inter Bratislava (03/04)

Zilina MSK- Tatran Presov
(00/01)

Reklama

Losowa galeria

1996/1997
Ładowanie...