dzisiaj: 36, wczoraj: 123
ogółem: 292 149
statystyki szczegółowe
Aalen- Bayern Monachium (Am) (02/03)
AB- FC Kopenhaga (03/04)
ADO Den Haag- Fortuna Sittard (90/91)
Aguilas- Benidorm (02/03 Play off)
Almeria U.D. (3 division)
Almeria U.D- Cadiz CF
Almeria U.D- Real Murcia (02/03)
America- Tecos (03)
Ancona- Ascoli (02/03)
Anderlecht- Charleroi (95/96)
Anderlecht- Ex. Mouscron (02/03)
Anderlecht – Gent (00/01)
Anderlecht- Lierse (00/01)
Anderlecht- Lokeren (87/88,04/05)
Anderlecht- Mechelen (Lata’80)
Anderlecht- Oostende KV (04/05)
Anderlecht- Poederlee KFC (96/97CC Cup)
Anderlecht- Standard Liege (82/83,02/03)
Apoel- AEK (04/05)
Apollon Limasol- Apoel (06)
Apollon Limasol- E.N. Paralimniou (06)
Arges Pitesti
Aris Saloniki- PAOK (02/03)
Arsenał Kijów- Dnipro (01/02*2,04/05)
Arsenał Kijów- Dynamo Kijów 03/04*2,04/05)
Arsenał Kijów- Illichiwest (03/04)
Arsenał Kijów- Metalist Charkow (04/05)
Arsenał Kijów- Metalurg Mariupol (02/03)
Arsenał Kijów- Metalurg Donieck (03/04,04/05)
Arsenał Kijów- Sokil (02/03)
Arsenał Kijów- Szachtar (02/03,03/04,04/05)
Arsenał Kijów- Tawria (04/05)
Arsenał Kijów- Zirka (03/04)
Artmedia Bratysława- Nitra Trencin (05/06)
Aston Villa- Derby County (98/99,00/01)
Athletic Bilbao- FC Barcelona (98/99)
Athletic Bilbao- Racing (99/00)
Athletic Bilbao- Real Saragossa
Athletic Bilbao- Tenerife (93/94)
Atlante- Tecos (04)
Atlas- Tecos (02)
Atletico Madryt.- Athletic Bilbao (02/03)
Atletico Madryt- Betis Sevilla (00/01)
Atletico Madryt- Sevilla FC (95/96)
Atletico River Plate- Quilmes AC (03)
Austria Wiedeń- Salzburg RB (06/07)
Austria Wiedeń- GAK Graz (06/07)
Auxerre AJ- Bordeaux (96/97)
Auxerre AJ- Caen (07/08*4)
Auxerre AJ- Ol. Marsylia (07/08*4)
Auxerre AJ – Nice (07/08*3)
Auxerre AJ- Rennes (07/08)
Auxerre AJ- ST. Etienne (07/08 LC)
Avelino- Sambenedettese (04/05)
Avennir Beggen- Red Boys Differdange (91/92)
B
Babelsberg (99/00,00/01GC)
Badajoz- Cordoba
Badajoz- Leganes (02/03)
Banik Ostrava- Opava (03/04)
Banik Ostrava- Marila Pribram (00/01,01/02)
Banik Ostrava- Slavia Praga (02/03)
Banik Ostrava- Slovacko 1FC (06/07)
Banik Ostrava- Sparta Praga (98/99,04/05)
Barcelona FC- Malaga (99/00)
Basel FC- Zurich FC (01/02)
Bayer Leverkusen- Arminia Bielefeld (02/03)
Bayern- Bayer Leverkusen (03/04*4)
Bayern- Bochum Vfl (03/04*4)
Bayern- Borussia Dortmund (03/04*4)
Bayern- Borussia Mgladbach (03/04*4)
Bayern Munchen- Duisburg MSV (07/08)
Bayern- Eintracht Frankfurt (03/04*4)
Bayern- Freiburg SC (03/04*4)
Bayern- Hamburg SV (03/04*6)
Bayern Monachium- Hannover 96 (02/03GC,03/04*5)
Bayern- Hansa Rostock (03/04*5)
Bayern Monachium- Hertha Berlin (03/04*5)
Bayern- Kaiserslautern (03/04*4,06/07GC*2)
Bayern- Koln 1FC (03/04*4)
Bayern- Schalke (03/04*3)
Bayern- Schalke/Bayer (06/07GLC)
Bayern- Stuttgart Vfb (03/04*3)
Bayern Monachium- TSV 1860 (98/99,03/04*4,07/08GC,07/08Friendly)
Bayern- Werder Brema (03/04*4)
Bayern- Wolfsburg Vfl (03/04*8,07/08)
Belenenses- Gil Vicente (02/03)
Belenenses- Moreirense (03/04)
Belenenses- Vitoria Setubal (03/04)
Bellizona AC- Grasshoppers Zurich (00/01SC)
Benfica Lizbona- Vitoria Guimaraes SC (91/92)
Besiktas Stambuł- Trabzonspor (03/04)
Beveren- Westerlo (99/00)
Blackburn- Manchester Utd (03/04)
Blackburn Rovers- Wolverhampton (00/01)
Bochum Vfl- Borussia Dortmund (02/03)
Bohemians Praga- Brno SA- (01/02)
Bohemians Praga- Ceske Budejovice (02/03)
Bologna- Empoli (03/04)
Bologna- Fiorentina (IC 98/99)
Bologna- Inter Milan (96/97)
Bologna- Monza (85/86)
Bologna- Rimini (07/08)
Bologna- Vicenza (96/97)
Bolton Wanderers- Swidon Town (99/00)
Borisfien- Krywbas (03/04)
Borisfien- Metallist Zaporoze (04/05)
Borisfien- Worskła (03/04)
Borisfien- Zakarpatia (04/05)
Borussia Dortmund- Vfl Bochum (98/99)
Borussia Dortmund- Energie Cottbus (00/01
Bradford City- Portsmouth (02/03)
Brescia- Bologna (03/04)
Broendby- Silkeborg (01/02)
Broendby- Viborg (01/02)
C
Celta Vigo- Malaga (86/87)
Charleroi- Genk (99/00)
Charleroi- Kortrijk (98/99)
Charleroi- Lierse (02/03)
Charleroi- Mouscron (03/04)
Charleroi- Royal Antwerp (00/01)
Charleroi- Standard Liege (1/8 BC)
Charleroi- Westerlo (00/01)
Charlton Athletic- Manchester City (03/04)
Chelsea Londyn- Sunderland
Chicago Fire (Bonus Game D:TBA)
Chivas- Cruz Azul (’03)
Chivas- Pumas (’03)
Chivas- U.A.G (’01, ‘03)
Ciudad Murcia- Numancia (03/04)
Ciudad Murcia- Rayo Vallecano (CelR 01/02)
Club Brugge- Lierse (00/01)
Columbus Crew- Burn (’04)
Columbus Crew- NY/NJ Metrostars (’02)
Crvena Zvezda- Vojvodina Novy Sad (Final Serbia Cup 2007)
CSKA- Litex (BC 98/99)
D
DVSC Debrecen- Epona Siofok
DVSC Debrecen- Ferencvaros (HC 02/03)
DVSC Debrecen- Gyor (HC 98/99)
DVSC Debrecen- Kalocsa (HC 01/02)
DVSC Debrecen- Videoton (00/01)
DVSC Debrecen- ZTE FC (03/04)
Deportivo Alaves
Deportivo Alaves- Lleida UD (04/05)
Deportivo Alaves- Osasuna Pampeluna (05/06)
Deportivo Alaves- Pontevedra (04/05)
Deportivo Alaves- Salamanca (04/05)
Deportivo Alaves- Valladolid (03/04)
Dinamo Bukareszt- Craiova U. (FRC 99/00)
Dinamo Bukareszt- Timisoara/Rapid
Dinamo Minsk (’95)
Diosgyori- Kispest (98/99)
Diosgyori- Nyiregyhaza (98/99)
Diurgarden- BP (07/08)
Diurgarden- IFK Goteborg (06/07)
Diurgarden- Orebro SK (07/08)
Dynamo Ceske Budejovice- Hradec Kralove (05/06)
Dynamo Ceske Budejovice- Jablonec FK (94/95)
Dynamo Kijów- Arsenał Kijów (02/03,04/05*2)
Dynamo Kijów- Czornomorec (04/05)
Dynamo Kijów- Illichiwest (UC 03/04*2)
Dynamo Kijów- Metalurg Donieck (97/98)
Dynamo Kijów- Metalurg Zaporoze (05/06)
Dynamo Kijów- Obolon Kijów (03/04)
Dynamo Kijów- Szachtar Donieck (00/01)
Dynamo Kijów- Worskła Połtawa (03/04)
E
EC Ottakinger Graz- Lions Milano (92/93)
Eendracht Aalst- Charleroi (*2)
Empoli- Udinese (02/03)
Esbjerg- Silkeborg (06/07*5)
Espanyol- Tenerife (01/02
Ex. Mouscron- Anderlecht (02/03*2)
Ex. Mouscron- Lommel S.K (97/98)
Ex. Mouscron- Standard Liege (97/98)
Ex. Mouscron- St.Truidense (CCCup 99/00)
Excelsior Rotterdam- V.V.V (03/04)
Extremadura- Badajoz (01/02)
Extremadura- Torredonjimeno (02/03)
F
Fenerbahce- Malatyaspor (03/04)
Fiorentina (99/00)
Flora Tallin (2 different*14)
Fulham Londyn- Wimbledon (00/01)
G
GAK Graz ('81?)
GAK Graz- Admira (95/96)
GAK Graz- Sturm Graz (04/05)
Galatasaray Stambuł- Adanaspor (02/03)
Genk- Lierse (99/00)
Genoa- Pizzighettone (05/06)
Gent K.A.A- Club Brugge (96/97)
Gent K.A.A- Ex.Mouscron (99/00)
G.B Antwerp- Lierse (00/01)
G.B Antwerp- Mons (04/05)
Getafe- Toledo (04/05)
Gimnastic Tarragona- Deportivo Alaves (04/05)
Gimnastic Tarragona- Lleida (03/04)
Gimnastic Tarragona- Saragossa (SC 04/05)
Girondins Bordeaux- Sochaux (98/99)
Grasshoppers Zurich- Zurich FC (98/99)
Gyori ETO- Siofok BFC (07/08)
H
Hansa Rostock- Bayer Leverkusen (00/01)
Hansa Rostock- Borussia Dortmund (00/01)
Hansa Rostock- Energie Cottbus (01/02)
Hearts of Midlothian- Celtic Glasgow (06/07*2)
Hearts of Midlothian- Dundee United (06/07)
Hearts of Midlothian- Hibernians (06/07)
Hearts of Midlothian- St. Mirren (06/07)
Helsingborgs- Djurgardens
Heracles Almelo- Ajax Amsterdam (06/07)
Heracles Almelo- AZ Alkmaar (05/06)
Heracles Almelo- Heerenven (06/07)
Heracles Almelo- PSV Eindhoven (05/06)
Heracles Almelo- Roda Kerkrade (06/07)
Heracles Almelo- Sparta Rotterdam (05/06)
Heracles Almelo- Twente Enschede (06/07)
Heracles Almelo- Utrecht FC (06/07)
Herfolge- AB (05/06*7)
Hertha- Bayern Monachium (00/01)
Hertha- Bochum Vfl (00/01)
Hertha- Eintracht (99/00)
Hertha- Kaiserslautern (00/01*2)
Hertha- Stuttgart (00/01)
Hertha- Werder Brema (99/00)
Honved Budapest- Nyugdijas Diak (99/00)
I
Iraklis Saloniki- Proodeftiki (03/04)
Irapuato- Tecos ('03)
Istanbulspor- Diyarbakirspor (03/04)
J
Jablonec FK- Brno 1FC (03/04)
Jablonec FK- Petra Drnovice (FCzC 98)
Jaguares- Tecos
Jaro (Finland*3)
K
Kaiserslautern- Hertha (99/00)
Karpaty Lwów (02/03)
Karpaty Lwów- Metalurg Mariupol (99/00)
Karpaty Lwów- Szachtar Donieck (01/02)
Karpaty Lwów- Worskła (00/01,01/02)
Koeln FC- RW Essen (02/03)
Kopenhaga FC- OB (01/02)
Koper FC Capodistria (05/06)
Kosice 1FC
Kunovice FK
L
Lagartos Tabasco- Zacatepec
Landskrona- IFK Goteborg (04/05*2)
Landskrona- Orgryte (‘04*2)
Landskrona- Trelleborgs (’04)
Las Palmas- Mensajero CD (95/96)
Las Palmas- Recreativo Huelva (99/00)
Lazio Rzym- Roma AS (00/01)
Lecce US- Catania (02/03)
Leeds United- Blackburn Rovers (93/94)
Leicester City- Chelsea Londyn (FAC 96/97)
Lens RC- Bastia (02/03)
Lens RC- Le Mans (FC 03/04)
Lens RC- Ol. Marsylia (FC98/99,FC 01/02)
Lens RC- PSG (07/08*3)
Lens RC- Rennes (03/04)
Lens RC- Sochaux (FLC 03/04)
Lens RC- Troyes ( FC 00/01)
Levadia Tallin
Liebherr GAK- Austria Wiedeń (Final Stiegl Cup '04)
Liegois- Lokeren (86/87)
Liegois- Molenbeek RWD (94/95)
Lierse- Club Brugge (01/02)
Lierse- Ex. Mouscron (01/02)
Lierse- Gent KAA (04/05)
Lierse- Standard Liege (96/97)
Livorno- Ascoli (04/05)
Lokeren- Charleroi (03/04)
Louvieroise- Club Brugge (03/04)
Louvieroise- Royal Antwerp (03/04*2)
Louvieroise- St. Truidense (02/03)
Luzern FC- Aarau FC (02/03)
M
Malaga CF- Rayo Vallecano (??)
Malaga CF- Rayo Vallecano (96/97)
Malmo FF- Landskrona ('04)
Manchester United- West Bromwich (85/86)
Marila Pribram- Tescoma Zlin (02/03)
Matav SC- Sopron (2 different)
Mechelen KV- Standard (95/96)
Metallurg Donieck- Metallist Zaporoże (03/04)
Metallurg- Krywbas ('03)
Metz FC- Girondins Bordeaux (96/97)
Metz FC- Grenoble (FC 01/02)
Metz FC- Lille (00/01)
Metz Fc- Ol. Marsylia (04/05)
Metz FC- PSG (01/02)
Millwall- Colchester (99/00)
Mlada Boleslav- Brno 1FC (07/08)
Modena (90/91, 01/02)
Modena- Parma AC (03/04)
Monaco AS- Bastia SC (00/01)
Monaco AS- Olympique Marseille (99/00*3,00/01,03/04)
Mons- Genk (02/03)
Mons- Patro Maasmechelen (01/02)
Motherwell- Glasgow Rangers (86/87)
MTK Hungaria- Diosgyori FC
MyPa Myllykoski ('03)
N
Nac Breda- Groningen (02/03)
Nantes FC- Istres (04/05)
Nantes FC- Nice (04/05)
Nantes- Rennes (02/03)
Napoli- Genoa (06/07)
NEC Nijmegen- NAC Breda (07/08)
Neuchatel Xamax- Zurich FC (01/02)
Nice OGC- Martigues (01/02)
Nice OGC- Ol. Marsylia (02/03,03/04)
Nimes Olympique- Beauvais (06/07)
Nimes Olympique- Louhans C.S. (06/07)
NK Zagrzeb- Dinamo NK
Nurenberg 1FC- TSV 1860 Monachium (02/03)
O
Obolon- Dynamo Kijów (‘02*2)
Obolon- Metalurg Mariupol
Olympiakos- Apollon Limasol (06)
Olympiakos Pireus- Panileiakos? (03/04)
Olympique Marseille- Bastia (FC02/03)
OM- Guegnon (FC99/00)
OM-AS Monaco (old,03/04,03/04FLC,02/03FLC)
OM- Strasbourg (03/04FC)
OM- Troyes (02/03FLC)
Omonia Nicosia- Apollon Limasol (’03)
Osasuna Pampeluna- Athletic Bilbao
Osasuna Pampeluna- Real Sociedad
P
Padova- Spal (03/04)
Palermo (93/94,02/03)
Palermo- Messina (old 2:1)
Palmeiras- Vitoria (03/04)
PAOK- Iraklis (03/04)
PAOK Saloniki- Kastoria (03/04)
PAOK Saloniki- Kerkira (04/05)
PAOK Saloniki- Panionios (03/04)
Pardubice- Vitkovice (02/03)
Paris SG- Sedan (02/03)
Paris SG- Strasbourg (00/01)
Parma AC- Ancona (88/89)
Parma- Inter (03/04)
Parma- Piacenza (01/02)
Parma AC- Perugia (02/03)
Parma- Reggina (00/01)
Parma AC- Roma AS (03/04)
Parma Siena (02/03)
Parma AC- Udinese (98/99)
Pavia- Omaggio
Petra Drnovice- Slavia Praga
Piacenza (99/00)
Piacenza- Bari (03/04)
Piacenza- Catania (03/04)
Piacenza- Perugia (04/05)
Porto FC (old)
Porto FC- Moreirense (02/03)
Portsmouth- Huddersfield (99/00)
Portsmouth- Peterborough (WC 02/03)
Portsmouth- Torquay (99/00)
Prato- Pistoiese (03/04)
PSV Eindhoven- AZ Alkmaar (04/05)
Puebla- Tecos ('02,'04)
R
Racing Santander- Barcelona FC (07/08*2)
Raith Rovers- Glasgow Rangers (88/89)
Rayo Vallecano- Malaga FC (98/99)
Real Madryt- Sevilla FC (07/08)
Real Murcia- Benidorm (98/99)
Real Murcia- Celta Vigo (04/05)
Real Murcia- Cordoba (02/03)
Real Saragossa- Deportivo (95/96)
Real Sociedad- Malaga (03/04)
Ried SV- Salzburg RB (07/08)
Roeselare- Anderlecht (07/08*2)
Roeselare- Brussels FC (07/08*2)
Roeselare- Cercle Brugge (07/08)
Roeselare- Club Brugge (07/08*2)
Roeselare- Genk KRC (07/08*3)
Roeselare- Gent KAA (07/08*2)
Roeselare- Sporting Lokeren (07/08*2)
Roeselare- Westerlo (07/08)
Roeselare- Zulte Waregem (07/08)
Royal Antwerp- Lierse (02/03*2)
Royal Cercle SV- Brussels
Royal FC Seraing-Charleroi
Royal FC Seraing- Standard (95/96)
Ruzemberok- Inter Bratyslava (FSC’01)
S
Sangiovannese- Gualdo (03/04)
Sangiovannese- Alessandria (01/02 Play off)
Sangiovannese- Como (04/05)
Saint Etienne- Toulouse (02/03)
Salernitana- Modena (01/02)
Salgueiros- Vitoria (03/04)
Salzburg RB- Altach (06/07)
Salzburg RB- Austria Wiedeń (old,06/07)
Salzburg- GAK Graz (01/02)
Salzburg RB – Lask Linz (07/08)
Salzburg RB – Mattersburg (07/08)
Salzburg RB- Rapid Wiedeń (06/07*2)
Salzburg RB- Ried Josko SV (06/07)
Salzburg RB- Sturm Graz (05/06)
Salzburg RB- Wacker Tirol (06/07*2,07/08)
San Luis- UAG
Santos- Tecos ('02,'03,'04)
Santos- UAG ('03)
Sampdoria Genua- Lazio Rzym (03/04)
Schalke Gelsenkirchen- Kaiserslautern (00/01)
Schalke- Stuttgart VfB (02/03)
Schalke- Werder (03/04)
Schalke- Wolfsburg VfL (05/06)
Sevilla FC- Salamanca (95/96)
Shamrock Rovers (2006*5)
Sigma- Banik (03/04)
Sigma- 1. FC Brno (02/03)
Sigma- Slavia (02/03*2,03,04)
Sigma- Stavo Brno (01/02)
Sigma Olomouc- Synot FC (02/03)
Sion- Young Boys (04)
Sion- Servette (‘04SC*2)
Slavia Praga- Czech Republic Nationality Team (’03*4)
Slavia Praga- Teplice (00/01)
Slovacko FC- Banik Ostrawa (finał P.Cz 04/05*61)
Slovan Liberec- Jablonec (00/01CRC)
Southampton- West Ham (95/96)
Sparta Praga- Slovan (03/04)
Sparta Praga- Viktoria Plzen (97/98*2)
Sparta Praga- Victoria Zizkov (’01 Sport Cup)
Spartak Trnava- Trencin AS (04/05)
Standard- Anderlecht (93/94,03/04)
Standard Liege- Beveren (99/00,03/04)
Standard- Charleroi (02/03)
Standard Liege- Saint Trond (89/90)
Stadtwerke Kapfenberg- BSV Juniors
Start IK- Skala (06/07)
ST. Truidense- Anderlecht (99/00)
ST. Truidense- Lierse (98/99)
Stromsgodset IF- Ham Kam (02/03)
Stromsgodset IF- Skeid (02/03)
Sturm Graz- Gak (95/96)
Sturm- Karnten (03/04)
Sturm Graz- Rapid Wien (03/04)
Sturm Graz- Tirol Innsbruck (01/02)
Stuttgart VfB- Karlsruher (95/96)
Stuttgart VfB- Nurnberg (02/03)
Stuttgart VfB- Werder Brema (97/98)
Superfund- Austria Wien (03/04)
Synot FC- Banik Ostrawa (02/03)
Synot FC- Slovan Liberec (02/03)
Synot FC- Teplice (02/03)
Szachtar Donieck- Arsenal Kijow (01/02)
Szachtar Donieck- CSKA Kijow ('01UC)
Szachtar – Ilichivest (04/05*2)
Szachtar- Zvezda (03/04*2)
T
Tatran Presov- Chemlon Humenne (94/95)
Tecos- Puebla (04/05*2)
Tecos- UAG ('01,'02)
Tenerife CD- Espanyol (90/91)
Tenerife CD- Las Palmas (99/00)
Tenerife CD- Real Sociedad (91/92)
Teplice- Česke Budejowice (02/03)
Teplice- Jablonec (02/03)
Teplice- Sparta Praga (01/02,03/04)
Teplice- Victoria Żiżkov (02/03)
Thun FC- Basel FC ('02)
Tigers- Tecos ('04)
Toledo- Socuellamos (04/05)
Toledo- Talavera (04/05)
Torino- Albinoleffe (03/04,04/05*2,05/06)
Torino- Ascoli (04/05 Play off*6)
Torino- Atalanta (03/04)
Torino- Avellino (03/04*2)
Torino- Bari (03/04)
Torino- Bologna (05/06)
Torino- Brescia (05/06)
Torino- Casena (04/05)
Torino- Catania (05/06 bad condition)
Torino- Catanzaro (04/05)
Torino- Cosenza (00/01)
Torino- Crotone (05/06)
Torino- Empoli (04/05*2)
Torino- Fiorentina (03/04)
Torino- Genoa (04/05)
Torino- Livorno (03/04*2)
Torino- Messina (03/04)
Torino- Modena (02/03)
Torino- Palermo (03/04)
Torino-Perugia (04/05 Play off*3)
Torino- Pescara (05/06*2)
Torino- Salernitana (03/04*2)
Torino- Ternana (04/05)
Torino- Treviso (04/05)
Torino- Triestina (04/05)
Torino- Venezia (00/01)
Torino- Vicenza (04/05*2,05/06)
Toulouse- Lens RC (03/04)
Toulouse- Lille (00/01)
Toulouse- Strasbourg (05/06)
TP 47 Tornio (*2)
Trabzonspor- Bursaspor (06/07)
Triestina- Salernitana (03/04)
Troyes- Rennes (02/03)
TSV Monachium- Bayern Monachium (98/99)
Queretaro- Tecos ('03)
U
Udinese (01/02*2)
Udinese- Cervia (04/05)
UAG- Jaguares ('04)
UAG- Puebla ('03)
Utrecht FC- Vitesse Arnhen (95/96)
V
Valerenga Oslo- Start (07/08)
Valencia CF- Sevilla FC (07/08*3)
Valmiera FC (*2)
Verbr. Geel- Dessel Sport (02/03)
Vicenza- Padova
Victoria Plzen- Sparta B Praga (04/05)
ViOn Zlate Moravce- Slovan Bratyslawa (07/08*3)
Volendam- Den Bosch (00/01)
Volendam- Den Haag (03/04)
Volendam- NAC Breda (03/04)
Volendam- VVV (02/03)
Volendam- Zwolle (98/99,01/02)
W
Waalwijk RKC- Heerenveen (00/01)
Walsall- West Ham (00/01)
Werder Brema- Schalke (06/07*5)
Westerlo- Lierse (98/99)
Wolfsburg Vfl- Eintracht Frankfurt (06/07*2)
Wolfsburg Vfl- Hamburg SV (06/07*2)
Wolfsburg Vfl- Hannover (06/07)
Wolfsburg VfL- Werder Brema (03/04)
Worskla Poltava- CSKA Kijow (01/02)
Worskla- Illichivest Mariupol (03/04)
Worskla- Metalist Charkow (04/05)
Worskla- Metalurg Donieck ('99)
Worskla- Obolon Kijow (02/03)
Worskla- Wolyn Luck (03/04)
Y
Young Boys Berno- Sion FC (06/07SC)
Young Boys Berno- ST.Gallen (06/07)
Yverdon
Yverdon- FC Bale ('03SC)
Z
Zurich FC – Aarau (99/00)
Zurich FC- Lugano (01/02)
Zilina MSK- Inter Bratislava (03/04)
Zilina MSK- Tatran Presov
(00/01)