Tickets European Cups - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Our website is under construction / Nasza strona jest w trakcie przebudowy. Nowa odsłona już wkrótce
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 74
ogółem: 118 069

statystyki szczegółowe

Nationality Teams tickets

 

  1. Andora- Ukraina (futsal 6 novembre ??)

 

  1. Austria- Czech Republic (11.10.2003)

  2. Austria- Hungary (25.03.1998)

 

  1. Belgium- Andorra (11.06.2003)

  2. Belgium- Bosnia&Herzegovina (26.03.2005*2)

  3. Belgium- Croatia (10.09.2003)

  4. Belgium – Czech Republic (29.04.1989, 10.11.2001)

  5. Belgium- Denmark (6.09.1995)

  6. Belgium- Eesti (11.10.2003)

  7. Belgium- France (18.02.2004)

  8. Belgium- Holland (20.08.2003)

  9. Belgium- Hungary (26.03.1988)

  10. Belgium- Lituania (4.09.2004*2)

  11. Belgium- Luxemburg (25.10.1989*2)

  12. Belgium-Macedonia (16.11.1994*2)

  13. Belgium- Norway (13.02.2002*2)

  14. Belgium- Poland (1.05.1985)

  15. Belgium- Romania (14.10.1992)

  16. Belgium- Serbia&Montenegro (17.11.2004*2)

  17. Belgium- Wales (27.03.1991)

 

  1. Brazil- Colombia (15.11.2000)

 

  1. Bulgaria- Croatia (12.october 2002)

 

  1. Costa Rica- Jamaica (2 february 2004)

 

  1. Cyprus- Malta (20 november 2002)

 

  1. Czech Republic- Belarus (16 rijna 2002)

  2. Cech Republic- Belgium (U-21) (8 rijna 1999*36)

  3. Czech Republic – Belgium (14 listopadu 2001 baraz, 25 dubna 2001)

  4. Czech Republic- Bosnia&Herzegovina (8 zarrri 1999)

  5. Czech Republic- Bulgarien (2 cervna 2004)

  6. Czech Republic- Croatia (U-21) (13.11.2001 baraz*2)

  7. Czech Republic- Denmark (19.08.1998, 15 listopadu 2006*2)

  8. Czech Republic- Eesti (14.10.1998)

  9. Czech Republic- Faroe Island (9 rijna 1999)

  10. Czech Republic- Finland (26.03.2005*2)

  11. Czech Republic- Germany (24 brezna 2007*2)

  12. Czech Republic- Germany (U-21)(11.11.2005 baraz*2)

  13. Czech Republic- Greece (18.08.2004*3)

  14. Czech Republic – Holland (10 zari 2003)

  15. Czech Republic- Ireland (25.03.1998*61, 12 zari 2007)

  16. Czech Republic- Israel (26 dubna 2000*2)

  17. Czech Republic- Israel (U-21)(25 dubna 2000*4)

  18. Czech Republic- Japan (28 dubna 2004)

  19. Czech Republic- Macedonia (8.06.2005*3)

  20. Czech Republic- Moldova (11 cervna 2003)

  21. Czech Republic- Norway (16 listopadu 2005 play off)

  22. Czech Republic- Romania (9 rijna 2004*2)

  23. Czech Republic- San Marino (7.10.2006)

  24. Czech Republic- Slovacia (21.08.2002, 17. listopadu 2007))

  25. Czech Republic- Slovenia (U-21)(15.08.2000)

  26. Czech Republic- South Korea (15 srpna 2001)

  27. Czech Republic- Sweden (20 listpadu 2002)

  28. Czech Republic- Trynidad&Tobago (3 cervna 2006*2)

  29. Czech Republic- Turkey (30.04.2003)

  30. Czech Republic- Wales (2.09.2006*2)

 

  1. Denmark – Albanien (08 jun 2005)

  2. Denmark – Croatia (05 jun 2004)

  3. Denmark – Georgia (07.08.2005)

  4. Denmark- Ireland (22 august 2007)

  5. Denmark – Liechtenstein (12.08.2007)

  6. Denmark- North Ireland (7 october 2006)

  7. Denmark – Sweden (02 jun 2007)

  8. Denmark – Ukraine (04.08.2004)

 

  1. England- Azerbaijan (30.03.2005)

  2. England- Iceland (5 june 2004)

  3. England- North Ireland (26.03.2005)

 

  1. Eesti- Latvia (5.07.2003*2)

 

  1. Faroe Island- France (13.10.07)

  2. Faroe Island- Latvia (7.10.2006)

 

  1. France- Czech Republic (12 fevrier 2003)

  2. France- Fifa World Stars (16 aout 2000)

  3. France- Slovenia (12 octobre 2002)

 

  1. Georgia- Ukraina (8.08.2007)

 

  1. Greece- Ukraina (2003, 2005)

 

  1. Holland- Belarus (7.09.2002)

  2. Hungary- Belarus (17.04.2002)

 

  1. Island- Croatia (3.sept.2005)

  2. Island – Denmark (06.09.2006)

  3. Island- Hungary (4 juni 2005)

  4. Island- Hungary/Malta (4&8 juni 2005)

  5. Island- Malta (8 juni 2005)

  6. Island- Spain (15.08.2006)

 

  1. Kazachstan- Moldova (U-21)(2006)

 

  1. Latvia- Sweden (7.septembri 2002)

 

  1. Liechtenstein- Denmark (11october 2006)

  2. Liechtenstein- Lettland (17nov QWC)

  3. Liechtenstein- Luxemburg (7sept QWC)

  4. Liechtenstein- Macedonien (8sept2002)

  5. Liechtenstein- Nord Irland (27.03.2002)

  6. Liechtenstein- Nord Irland (U-21) (12.04.2006)

  7. Liechtenstein- Nord Irland (24.03.2007)

  8. Liechtenstein- Russia (26.03 QWC)

  9. Liechtenstein- Saudi Arabien (30.04.2003)

  10. Liechtenstein- Slowakei (11october2003)

  11. Liechtenstein- Slowakei (17august QWC)

  12. Liechtenstein- Turkey (U-21)(8sept2007)

 

  1. Luxemburg- Belgium (1.03.??)

  2. Luxemburg- Czech Republic (7 juin 1995)

  3. Luxemburg- Denmark (11 juin 2003)

  4. Luxemburg- Georgia (15 aout 2001)

  5. Luxemburg- Greece (12 octobre 1993)

  6. Luxemburg- Israel (5 septembre 2002)

  7. Luxemburg- Lettonie (27 mars 2002)

  8. Luxemburg- Liechtenstein (13 octobre 2004)

  9. Luxemburg- Malta (6 septembre 1995, 19 aout 2003)

  10. Luxemburg- Maroco (21 august 2002)

  11. Luxemburg- Turkey (16 aout 2006)

  12. Luxemburg- Ukraina (8 juin 2006)

 

  1. Moldova- Czech Republic (12 octombrie 2002)

  2. Moldova- Macedonia (11 octombrie 2000)

  3. Moldova- Slovakia (7 octombrie 2000*2)

  4. Moldova- Turkey (8 sep. 1999, 6 octombrie 2001)

 

  1. Poland- Armenia (3.03.1999)

  2. Poland- Belarus (9.02.2005, 7.10.2000*2)

  3. Poland- Belarus (U-21)(19.11.2003*64)

  4. Poland- Belgium (U-21)(20.08.2002*2)

  5. Poland- Belgium (21.08.2002*8)

  6. Poland- England (U-19)(21.08.??*5)

  7. Poland- England (U-21)(30.05.1997)

  8. Poland- Eesti (18.05.2002*7)

  9. Poland- Finland (U-21)(27.07.2002*2)

  10. Poland – Finland (29.05.2010)

  11. Poland- Greece (29.05.2004*13)

  12. Poland- Greece (Olimpic Team)(22.05.1997)

  13. Poland- Hungary (U-21)(28.03.2003*33)

  14. Poland- Hungary (29.03.2003*81)

  15. Poland- Island (15.11.2000)

  16. Poland- Italy (12.11.2003)

  17. Poland- Italy (U-21)(1.04.1997)

  18. Poland- Latvia (U-21)(11.10.2002*2)

  19. Poland- Moldovia (U-21)(9.11.1996)

  20. Poland- New Zeland (16.10.2002*5)

  21. Poland- Norway (U-21)(21.08.2002*2)

  22. Poland- Norway (1.09.2001)

  23. Poland- Portugal (futsal 10.12.2003*7)

  24. Poland- Romania (17.04.2002)

  25. Poland- Russia (womans 8.05.2004*8)

  26. Poland- San Marino (2.04.2003*4)

  27. Poland- Serbia&Montenegro (16.11.2003*41)

  28. Poland- Sweden (10.09.2003*47, 31.03.1999)

  29. Poland- Sweden (U-21)(9.09.2003*5, 30.03.1999*2)

  30. Poland – Ukraina (6.10.2001)

  31. Poland- USA (31.03.2004*24)

 

  1. Portugal- Belgium (24 marco 2007)

 

  1. Romania- Greece (3.06.2000)

  2. Romania- Slovakia (25.04.2001)

 

 

  1. Jugoslavia- Faroe Islands (15.08.2001*6)

  2. Jugoslavia- Finland (16.10.2002*2)

  3. Jugoslavia –Luksemburg 06.10.2001*7)

  4. Jugosłavia- Russia (25.04.2001*4)

  5. Jugoslavia- Slovenia (5.09.2001*4)

  6. Jugosłavia- Switzerland (24.03.2001*5)

  7. Serbia- Armenia (11.10.2006)

  8. Serbia- Belgium (7.10.2006)

  9. Serbia- Croatia (12.11.2005)

  10. Serbia- Norway (15.11.2006)

  11. Serbia&Montenegro- Norway (31.03.2004, 14.11.2003*6)

  12. Serbia&Montenegro- Poland (Lobanovski Cup 2005*4)

  13. Serbia&Montenegro- San Marino (13.10.2004*3)

  14. Serbia- Urugay (27.05.2006)

  15. Serbia&Montenegro- Vales (2.04.2003*5)

 

  1. Slovakia- Uzbekistan (14.05.2002*2)

 

  1. Spain- Denmark (24.03.2007)

 

  1. Turkey- Kazachstan (9.10.2004)

 

  1. Ukraina- Albanien (play in Dnipropietrovsk*3)

  2. Ukraina- Albanien (U-21 play in Zaporoze)

  3. Ukraina- Azerbaijan (15.08.?? play in Kijov)

  4. Ukraina- Belgium? (U-21 12.11.?? play in Illichivest)

  5. Ukraina- Bulgaria (16.08.??)

  6. Ukraina- Croatia (Play off 15.11.1997*3)

  7. Ukraina- Denmark (30.09.??*2)

  8. Ukraina- Denmark (U-21 29.09.?? play in Kijov)

  9. Ukraina- Greece (6.09.2006*2)

  10. Ukraina- Italy (12.09 ??)

  11. Ukraina- Japan

  12. Ukraina- Kazachstan (U-21 3.08.??*2)

  13. Ukraina- Kazachstan (4.08.??)

  14. Ukraina- Poland (2.09.2000*4)

  15. Ukraina- Slovakia (28.04.?? play in Kijov)

  16. Ukraina- Turkey (07.09.??*2)

  17. Ukraina- Turkey (U-21 6.09.??)

 

  1. Uzbekistan- Belarus (2003)

  2. Uzbekistan- China (19 october 2001*4)

 

Championship

 

 

  1. Czech Republic- Poland (U-19 Poland*2)

  2. Spain- Turkey (U-19 Poland*3)

  3. Japan-Mexico / Cote d'Ivore-Italy (Espoirs de Toulon 26 mai 2000)

  4. Colombia- Portugal (Espoirs de Toulon 3 juin 2000)

  5. Croatia- Holland (U-21 Czech Republic 2000)

  6. Czech Republic- Holland (U-21 Czech Republic 2000)

 

Reklama

Losowa galeria

2001/2002
Ładowanie...