Tickets European Cups - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Our website is under construction / Nasza strona jest w trakcie przebudowy. Nowa odsłona już wkrótce
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 74, wczoraj: 74
ogółem: 118 095

statystyki szczegółowe

European Cups tickets

A

 

  1. Aalborg- Anderlecht (UEFA 07/08*)

  2. Aalborg- Celtic Glasgow (CH.L 08/09*)

  3. Aalborg- Deportivo La Coruna (08/09 UEFA Cup*)

  4. Aalborg- Getafe (UEFA 07/08*)

  5. Aalborg – Manchester City (UEFA 08/09)

  6. Aalborg- Manchester United (CH.L 08/09)

  7. Aalborg- Modrica FK (CH.L 08/09)

  8. Aalborg- Sampdoria Genua (UEFA 07/08*)

  9. Aalborg- Villereal CF (CH.L 08/09*)

 

  1. Aalesunds FK – AZ Alkmaar (EL 2011/12)

  2. Aalesunds FK – Elfsborg Boras (EL 11/12)

  3. Aalesunds FK – Ferencvaros Budapest (EL 11/12)

  4. Aalesunds FK – Neath FC (EL 11/12)

 

  1. ADO Den Haag- Bayer Leverkusen (02)

  2. ADO Den Haag – Omonia Nikosia (EL 2011/12)

  3. ADO Den Haag – Taurus Taurage (EL 11/12)

 

  1. AEK Ateny- Malaga CF (UEFA Cup 02/03)

 

  1. Alkmaar AZ- Glasgow Rangers (C3 04/05)

 

  1. Allianssi- Pentage (UEFA 05/06)

 

  1. Ameri Tbilisi- Bananc Erewan (UEFA 2006/07)

  2. Ameri Tbilisi- GKS Belchatow (UEFA 07/08*)

 

  1. Amica Wronki- Alania Vladikavkaz (UEFA 00/01)

  2. Amica Wronki- Atletico Madryt (UEFA 99/00*)

  3. Amica Wronki- AZ Alkmaar (UEFA 04/05*9)

  4. Amica Wronki- Glasgow Rangers (UEFA 04/05*)

  5. Amica Wronki- Honved Budapest (UEFA 04/05*)

  6. Amica- Malaga (UEFA 02/03)

  7. Amica Wronki- Servette Genewa (UEFA 02/03)

  8. Amica Wronki- TNS Lattsenfreid (UEFA 02/03*)

  9. Amica Wronki- Vaduz (UEFA 00/01)

  10. Amica Wronki- Ventspils (UEFA 04/05*)

 

  1. Anderlecht- FC Barcelona (CVC 89/90)

  2. Anderlecht- Górnik Zabrze (CH.L 86/87)

  3. Anderlecht- FC Metz (CH.L. 88/89)

 

  1. Aris Saloniki- AS Roma (C3 05/06)

 

 

  1. Arsenal London – Udinese Calcio (CH.L. 2011/12)

 

  1. Austria Wieden- Legia (UEFA 04/05*)

  2. Austria Wieden- Legia (UEFA 06/07*)

 

B

  1. Bangor City- Sartid (UEFA 02/03)

  2. Bangor City- Haka Valkeakoski (CWC 98/99*)

 

  1. Banik Ostrava – Dniepr Mohylev (EL 2010/11)

  2. Banik Ostrava – Middlesbroug (UEFA 04/05)

  3. Banik Ostrava – Wit Georgia Tbilisi (EL 2010/11)

 

  1. Basel – Bayern Munchen (CH.L 2010/11)

  2. Basel FC – Benfica Lisbon (CH.L 1/12)

  3. Basel FC – CFR Cluj (CH.L 10/11)

  4. Basel – Feyenoord Rotterdam (UEFA 06/07)

  5. Basel – Nancy (UEFA 06/07)

  6. Basel FC – Rabotnicki Skopie (UEFA 06/07)

  7. Basel FC – AS Roma (CH.L 10/11)

  8. Basel FC- Vitoria Guimaraes (CH.L 08/09)

 

 

  1. Bayer Leverkusen- Barcelona FC (Ch.L 02/03*)

  2. Bayer Leverkusen- Besiktas Stambul (UEFA 06/07*)

  3. Bayer Leverkusen- Inter Mediolan (CH.L 02/03)

  4. Bayer Leverkusen- Osasuna Pampeluna (UEFA 06/07)

  5. Bayer Leverkusen – Racing Genk (CH.L 11/12)

  6. Bayer Leverkusen – Valencia CF (CH.L 11/12)

 

  1. Bayern Monachium – Aris Saloniki (UEFA 07/08)

  2. Bayern Monachium – Bolton Wanderers (UEFA 07/08)

  3. Bayern Monachium – AC Fiorentina (CH.L 09/10)

  4. Bayern Monachium – Juventus turyn (CH.L 04/05)

  5. Bayern Monachium- Maccabi Tel Aviv (CH.L 04/05*)

  6. Bayern Monachium – Olympique Lyon (CH.L 09/10)

  7. Bayern Monachium- Spartak Moskwa (CH.L 06/07*)

 

 

  1. Benfica Lizbona – AC Milan (09/10)

  2. Benfica Lizbona- AEK Ateny (EL 09/10)

  3. Benfica Lizbona – Atletico Madryt (09/10)

  4. Benfica Lizbona – BATE Borisov (EL 09/10)

  5. Benfica Lizbona- Everton Liverpool (EL 09/10)

  6. Benfica Lizbona – Feyenoord Rotterdam (08/09)

  7. Benfica Lizbona – Galatasaray Stambul (UEFA 08/09)

  8. Benfica Lizbona – Hertha Berlin (EL 2009/10)

  9. Benfica Lizbona – Inter Mediolan (08/09)

  10. Benfica Lisboa – Manchester United (CH.L 11/12)

  11. Benfica Lizbona – Metalist Charkow (UEFA 08/09)

  12. Benfica Lizbona – Nurnberg FC (UEFA 07/08)

  13. Benfica Lizbona – Olympique Lyon (CH.L 10/11)

  14. Benfica Lisboa – Olympique Marseille (EL 09/10)

  15. Benfica Lisboa – PSV Eindhoven (EL 10/11)

  16. Benfica Lizbona – Schalke Gelsenkirchen (CH.L 10/11)

  17. Benfica Lizbona – Tottenham Hotspur (2010/11)

  18. Benfica Lisboa – Trabzonspor Kulubu (CH.L 11/12)

  19. Benfica Lisboa – VfB Stuttgart (EL 10/11)

  20. Benfica Lizbona – Vorskla Poltava (EL 09/10)

 

 

  1. Beroe Stara zagora – Rapid Wien (EL 2010/11)

 

  1. Bologna- Teplice (Int'02/03)

 

  1. Brann Bergen- Deportivo La Coruna (UEFA 08/09*)

 

C

  1. Carmarthen Town- AIK Solna (C4 01/02)

 

 

  1. Chelsea Londyn – Bayer Leverkusen (CH.L 2011/12)

 

  1. Club Brugge – Birmingham City (EL 11/12)

  2. Club Brugge – Kopenhaga FC (UEFA Cup 2008/09)

  3. Club Brugge – Lech Poznan (EL 09/10)

  4. Club Brugge – Maribor NK (EL 2011/12)

  5. Club Brugge – PAOK Saloniki (EL 10/11)

  6. Club Brugge – Qarabag Agdam (EL 2011/12)

  7. Club Brugge- Toulouse FC (EL 09/10)

 

  1. Cracovia Kraków- Szachtior Soligorsk (C4 08/09*)

 

  1. CSKA Kijów- Brugge (UEFA 01/02*)

  2. CSKA Kijów- Crvena Zvezda (UEFA 01/02*)

  3. CSKA Kijów- Jokerit (UEFA 01/02*)

  4. CSKA Kijów- CSKA Moskwa (01/02*)

 

 

  1. Czornomorec Odessa- Wisla Plock (UEFA 06/07*)

 

D

  1. Debrecen- Spartak Trnava (int 04/05)

 

  1. Diddelange- Vardar Skopje (UEFA 02/03)

 

 

  1. Dinamo Bukareszt – Slovan Liberec (EL 09/10)

  2. Dinamo Bukareszt – Sturm Graz (EL 2009/10)

 

  1. Dinamo Tbilisi- Wisla Kraków (UEFA 04/05*)

 

  1. Dnipro Dnipropietrowsk- Artmedia Petżalka (UEFA 2004/05*)

  2. Dnipro Dnipropietrowsk- Austria Wiedeń (UEFA 2004/05)

  3. Dnipro Dnipropietrowsk- Banants Erewań (UEFA 05/06*)

  4. Dnipro Dnipropietrowsk- GKS Belchatow (UEFA 07/08*)

  5. Dnipro Dnipropietrovsk – Lech Poznan (EL 10/11)

  6. Dnipro Dnipropietrowsk- Litex Łowecz (UEFA 05/06)

 

  1. Dubnica- Slovan Liberec (UEFA 04/05*)

 

  1. Dukla Banska Bystrica- Groclin Grodzisk (UEFA 05/06)

 

  1. Dukla Trencin- Slaven Koprivnica (Int 02/03*)

 

 

  1. Dundee United – Śląsk Wrocław (EL 11/12)

 

 

  1. Dynamo Kijov- AC Milan (07/08)

  2. Dynamo Kijov- Manchester United (CH.L 07/08)

  3. Dynamo Kijov- Sparta Praga (CH.L 98/99)

 

 

E

  1. Eintracht Frankfurt- Newcastle (UEFA 06/07)

 

  1. Esbjerg- Runavik (Int 04/05*)

  2. Esbjerg- Nice (Int 04/05*)

  3. Esbjerg- FK Vetra (Int 04/05*)

  4. Esbjerg- Schalke 04 (Int 04/05*)

  5. Esbjerg- Spartak Moskwa (UEFA 03/04*)

  6. Esbjerg- Flora Tallin (UEFA 05/06*)

  7. Esbjerg- Tromso (UEFA 05/06*)

  8. Esbjerg- Valerenga (Royal League 04/05*)

 

  1. Everton- Feyenoord Rotterdam (CWC 95/96)

  2. Everton- Reykjavik (CWC 95/96)

 

 

F

 

 

  1. Feyenoord Rotterdam – Lech Poznan (UEFA Cup 2008/09)

 

 

  1. Ferencvaros TC – Aalesunds FK (EL 11/12)

  2. Ferencvaros TC – Ulisses Yerevan (EL 11/12)

 

  1. AC Fiorentina – Tirol Innsbruck (UEFA Cup 00/01)

 

 
  1. Flora Tallin- Brondby Kopenhaga (UEFA 06/07*)

  2. Flora Tallin- Ipswich Town (*)

  3. Flora Tallin- NK Gorica (UEFA 04/05*)

  4. Flora Tallin- Lyn Oslo (UEFA 06/07*)

 

G

  1. GAK Graz- Amica Wronki (UEFA 04/05)

  2. GAK Graz- Middlesbrough (UEFA 04/05)

 

 

  1. Genoa CFC – Lille OSC (EL 2009/10)

 

  1. Gent KAA – Levski Sofia (EL 2010/11)

  2. Gent KAA – Naftan Nowopolotsk (EL 09/10*)

  3. Gent KAA – Roma AS (EL 09/10*)

 

  1. Getafe CF- Benfica Lizbona ( UEFA Cup 07/08 Inv)

 

 

  1. Girondins Bordeaux- Djurgardens (UEFA 02/03)

  2. Girondins Bordeaux- Groclin Grodzisk (UEFA 03/04)

  3. Girondins Bordeaux – Olympique Lyon (09/10)

 

  1. GKS Bełchatow- Ameri Tbilisi (UEFA 07/08*)

  2. GKS Bełchatow- Dnipro Dnipropietrowsk (UEFA 07/08*)

 

  1. GKS Katowice- Legia Warszawa (97 final PP*)

 

  1. Glasgow Rangers- Maccabi Tel Aviv (C3 06/07)

 

  1. Grasshoppers- AZ Alkmaar (UEFA 06/07)

  2. Grasshoppers Zurich- Lech Poznan (UEFA 08/09)

  3. Grasshoppers- Sevilla FC (UEFA 06/07)

 

  1. Groclin Dyskobolia Grodzisk- Araz MKT (UEFA 07/08*)

  2. Groclin G.Wlkp-Atlantas Klajpeda (UEFA 03/04*)

  3. Groclin Grodzisk- Dukla BB (UEFA 05/06*)

  4. Groclin- Manchester City (UEFA 03/04*)

  5. Groclin Grodzisk – Tobol Kostanay (UEFA 07/08)

 

  1.  

H

  1. Haka Valkeakoski- Midtjylland (UEFA 07/08)

  2. Haka Valkeakoski- Pjunik Jerevan (CA 05/06)

  3. Haka Valkeakoski- Rhyl FC (UEFA 07/08*)

 

  1. Hamrun Spartans- Maribor Branik (C2 92/93)

 

  1. Havnar Boltfelag- Elfsborg Boras (Intertoto 08/09*)

  2. Havnar Boltfelag- FH Hafnarfjordor (CH.L 07/08*)

  3. Havnar Boltfelag- Omonia Nikozja (EL 09/10)

  4. Havnar Boltfelag - Salzburg Red Bull (CH.L 2010/11)

 

  1. Hearts of Midlothian- Sparta Praga (UEFA 06/07*)

 

  1. Hertha Berlin- Bohemians Praga (99/00)

  2. Hertha Berlin- Barcelona FC (CH.L 99/00*)

  3. Hertha Berlin- Chelsea Londyn (CH.L 99/00)

  4. Hertha Berlin- Galatasaray Stambul (CH.L 99/00*)

  5. Hertha Berlin- Groclin Grodzisk (UEFA 03/04)

  6. Hertha Berlin- Inter Milan (UEFA 00/01)

  7. Hertha Berlin- Porto FC (CH.L 99/00)

  8. Hertha Berlin- Sparta Praga (CH.L 99/00*)

 

  1. HJK Helsinki- Besiktas Stambul (EL 10/11)

  2. HJK Helsinki- Maccabi (04/05)

 

 

  1. Honved Budapeszt- FC Zsetiszu (Intertoto 08/09*)

  2. Honved Budapeszt- Sturm Graz (Intertoto 08/09)

 

  1. HSV Hamburg- CSKA Moskwa (CH.L 06/07)

 

  1.  

 

I

  1. Inter Bratyslawa- Rapid Wieden (UEFA 99/00)

 

  1.  

 

  1. Iraklis Saloniki- Wisla Kraków (UEFA 06/07*)

 

J

  1. Juventus Turyn- Arsenal Londyn (05/06 C1*)

  2. Juventus Turyn- Werder (05/06 C1)

 

 

K

  1. Karnten- Hapoel (UEFA 02/03*)

 

  1. Karpaty Lwów- Parana Kurytyba ('02)

  2. Karpaty Lwów- Polonia Warszawa ('04*)

 

 

 

  1. Kopenhaga FC – Celtic Glasgow (CH.L 06/07*)

 

  1. Koper FC- Litex Łowecz (UEFA 06/07)

 

L

  1.  

 

  1. Lech Poznan- Juventus Turyn (EL 2010/11)

  2. Lech Poznan- Karvan Yevlakh (int ’05/06)

  3. Lech Poznan- Khazar Lankaran (UEFA 08/09)

  4. Lech Poznan- RC Lens (int ’05*)

  5. Lech Poznan – Manchester City (EL 10/11)

  6. Lech Poznan- Terek (UEFA (04/05*)

  7. Lech Poznan – FC Tiraspol (int’06*)

  8. Lech Poznan VFB Stuttgart (’03)

  9. Lech Poznan- Werder Brema (2002)

 

  1. Lechia Gdansk- Juventus Turyn (CVC 83/84*)

 

  1. Legia Warszawa- GKS Katowice (94/95FPP*)

  2. Legia Warszawa- Bayer Leverkusen (04/05)

  3. Legia Warszawa- Bayern Monachium (2005)

  4. Legia Warszawa- Celtic Glasgow (2006)

  5. Legia Warszawa – Gaziantepspor (EL 11/12)

  6. Legia Warszawa – Hapoel Tel Aviv (EL 11/12)

  7. Legia Warszawa- Iraklis Saloniki (2003)

  8. Legia Warszawa- ŁKS Łódź (93/94FPP)

  9. Legia Warszawa- Partizan Belgrad (03/04)

  10. Legia Warsaw – Rapid Bucarest (EL 11/12)

  11. Legia- Schalke (UEFA 02/03*)

  12. Legia Warszawa – Spartak Moskwa (EL 11/12)

  13. Legia- Szachtar Donieck (C1 06/07)

  14. Legia- Utrecht (UEFA 02/03*)

  15. Legia Warszawa- Widzew Lódz (97 Superpuchar)

  16. Legia Warszawa- Wisla Krakow (07/08FPP)

  17. Legia Warszawa- Celtic Glasgow (’06*)

  18. Legia Warszawa- Valencia (UEFA 01/02)

  19. Legia Warszawa- Austria Wieden (04/05)

 

  1. Legia Warszawa- Panathinaikos Ateny (Ch.L.95/96)

  2. Legia Warszawa- Anorthosis Larnaka (UEFA 99/00)

 

  1. Lens- Bayer Leverkusen (UEFA 06/07)

  2. Lens RC- Chernomorec Odessa (Int' 07/08)

  3. Lens RC- Copenhaga FC (UEFA 07/08)

  4. Lens RC- Groclin (UEFA 05/06*)

  5. Lens RC- Lech Poznan (C3’05*)

  6. Levadia Tallinn – Wisła Kraków (CH.L 09/10)

 

  1. Lierse- Karlsruhe (int ‘96/97)

 

 

  1. Lille OSC – AEK Ateny (CH.L 2006/07)

  2. Lille OSC – Anderlecht Bruksela (CH.L 2006/07)

  3. Lille OSC – FK Sevojno (EL 2009/10)

  4. Lille OSC – Gent KAA (EL 10/11)

  5. Lille OSC – Levski Sofia (EL 2010/11)

  6. Lille OSC – Manchester United (CH.L 2006/07)

  7. Lille OSC – Racing Genk (EL 2009/10)

  8. Lille OSC – Slavia Praga (EL 2009/10)

  9. Lille OSC – Sporting Lizbona (EL 10/11)

  10. Lille OSC – Valencia CF (EL 09/10)

 

  1. Litex Lovech – Mogren Budva (CH. L 2011/12)

 

  1.  

 

  1. Lokomotiv Sofia – Slask Wroclaw (EL 2011/12)

 

Ł

  1. ŁKS Lódz- AS Monaco (UEFA 98/99)

  2. ŁKS Lódz- Kapaz Ganja (C1 98/99)

 

M

  1. Maccabi Hajfa- Liverpool FC (CH.L 06/07)

  2. Maccabi Hajfa- Partizan Belgrad (UEFA 06/07)

 

  1. Maccabi Tel Aviv – Mogren Budva (EL 2010/1)

 

  1. Manchester United- Bayer Leverkusen (CH.L 02/03)

  2. Manchester United- Benfica Lizbona (CH.L 06/07)

  3. Manchester United- Deportivo La Coruna (CH.L02/03)

 

  1. Matador Puchov- Girondins Bordeaux (UEFA 02/03)

 

  1. Mechelen- PAOK Saloniki (UEFA 91/92)

 

  1. Metallurg Zaporoze- Birkirkara (UEFA 02/03*)

 

  1. Metallurg Donieck- Werder Brema (UEFA 02/03*)

  2. Metallurg Donieck- Sopron (UEFA 05/06*)

 

  1. Middlesbrough – AZ Alkmaar (07/08*)

 

  1. Mika Yerevan – Valerenga Oslo (EL 2011/12)

 

  1. Mlada Boleslav- Olympique Marseille (UEFA 06/07)

  2. Mlada Boleslav- Panathinaikos Ateny (UEFA 06/07)

  3. Mlada Boleslav – AEK Larnaca (EL 2011/12)

 

 

  1. Molde FK – VfB Stuttgart (EL 2010/11)

 

  1. Montpellier- Tunisie (1996)

 

  1. MyPa Myllykoski- Blackburn Rovers (UEFA 07/08)

  2. MyPa Myllykoski- Young Boys Berno (UEFA 03/04*)

  3. MyPa Myllykoski- Zlin (Int' 04/05)

 

 

 

N

  1. Neuchatel Xamax- Benfica Lizboba ('02)

 

 

  1. Neath FC – Aalesund FK (EL 11/12)

  1. Newcastle- Dubnica (C4 05/06)

  2. Newcastle- Heerenveen (C3 04/05)

  3. Newcastle- Mallorca (C3 03/04)

 

 

  1. FC Nordsjaelland – TVMK Tallin (UEFA Cup 08/09)

 

O

  1. Odense Boldklub- Aston Villa (UEFA 08/09)

  2. Odense Boldklub – Fulham London (EL 11/12)

  3. Odense Boldklub- Hertha Berlin (UEFA 06/07)

 

  1. Odra Wodzislaw- Dinamo Minsk (int. 04/05*)

  2. Odra Wodzislaw- Shamrock Rovers (int. 03/04 *)

 

  1. Osasuna Pampeluna- Bayer Leverkusen (UEFA 06/07)

P

 

  1. Panathinaikos Ateny – Inter Mediolan (CH.L 08/09)

 

  1. Pogon Szczecin- Sigma Olomuniec (int 05/06)

 

 

  1. PAOK Saloniki- Vfb Stuttgart (UEFA 05/06)

  2. PAOK Saloniki – Valerenga Oslo (EL 2011/12)

 

  1. Paris SG- Glasgow Rangers (C3 01/02)

 

 

  1. Parma AC – Widzew Lodz (CH.L 1997/98)

 

  1. Polonia Warszawa- Buducnost Podgorica (EL 09/10)

  2. Polonia- Dinamo Bukareszt. (el.L.M 00/01*)

  3. Polonia Warszawa – Juvenes Dogana (EL 09/10)

  4. Polonia Warszawa – NAC Breda (EL 09/10)

  5. Polonia- Panathinaikos (el. LM 00/01*)

  6. Polonia- Porto (UEFA 02/03*)

  7. Polonia- Sliema Wanderers (UEFA 02/03*)

  8. Polonia- Tobol Kostanay (int. 03/04*)

  9. Polonia W.- Twente Enschede (UEFA 01/02)

  10. Polonia- Vasas (int 99/00*)

 

  1. PSV Eindhoven- Arsenal Londyn (CH.L 06/07*)

  2. PSV Eindhoven – Debreceni VSC (EL 10/11)

  3. PSV Eindhoven – Legia Warsaw (EL 11/12)

 

R

  1. Rabotnicki Skopje- Lille(CH.L 06/07)

  2. Racing Genk – Lille OSC (EL 09/10*)

  3. Racing Genk – Valencia CF (CH.L 2011/12)

 

  1. Randers- Fenerbahce (UEFA 06/07)

 

  1. Rapid Wien – Aston Villa (EL 09/10)

  2. Rapid Wien – Beroe Stara Zagora (EL 2010/11)

  3. Rapid Wien – Hapoel Tel Aviv (EL 09/10)

  4. Rapid Wien – Liverpool FC (09/10*)

  5. Rapid Wien – FC Porto (EL 10/11)

  6. Rapid Wien – Suduva FK (EL 2010/11)

  7. Rapid Wien – Vllaznia Shkoder (EL 09/10)

 

  1. Real Saragossa- Chelsea Londyn (UEFA 94/95)

  2. Real Saragossa- Silkeborg (UEFA 01/02)

  3. Real Saragossa- Wisla Kraków ( UEFA 00/01*)

 

 

 

  1. Ried SV – Brondby Kopenhaga (EL 2011/12)

  2. Ried SV – PSV Eindhoven (EL 2011/12)

 

 

  1. Rosenborg Trondheim – AIK Solna (CH.L 2010/11)

  2. Rosenborg Trondheim – Aris saloniki (EL 2010/11)

  3. Rosenborg Trondheim – Atletico Madrit (EL 2010/11)

  4. Rosenborg Trondheim – Breidablik (CH.L 11/12)

  5. Rosenborg Trondheim – FC Kopenhaga (CH.L 10/11)

  6. Rosenborg Trondheim – Larnaca AEK (E.L 2011/12)

  7. Rosenborg Trondheim – Linfield (CH.L 2010/11)

  8. Rosenborg Trondheim – Viktoria Plzen (CH.L 11/12)

 

  1. Royal Antwerp- Admira Wacker (CH.L. 92/93)

 

  1. Ruch Chorzow- Austria Wien (Intertoto 98/99)

  2. Ruch Chorzow – Austria Wien (EL 2010/11)

  3. Ruch Chorzow- Bologna FC (Intertoto 98/99)

  4. Ruch Chorzow- Debrecen VSC (Intertoto 98/99)

  5. Ruch Chorzow- Estrela Amadora (Intertoto 98/99)

  6. Ruch Chorzow.- Inter Mediolan (00/01 UEFA*)

  7. Ruch Chorzow – Shakhtior Karaganda (EL 2010/11)

  8. Ruch Chorzow – Valletta FC (EL 2010/11)

  9. Ruch Chorzow.- Zalgiris Wilno (UEFA 01/02*)

 

S

  1. Sheriff Tiraspol- Dinamo Bukareszt ('05)

 

  1. Sigma Olomuniec- Celta Vigo (UEFA Cup 01/02)

  2. Sigma Olomuniec- Kilmarnock (UEFA 98/99*)

  3. Sigma Olomuniec- Nistru Otaci (UEFA 04/05*)

  4. Sigma Olomuniec- Pogoń Szczecin (int. 05/06*)

  5. Sigma Olomuniec- RCD Mallorca (UEFA 99/00*)

  6. Sigma Olomuniec- Real Saragossa (UEFA 04/05*)

  7. Sigma Olomuniec- Sarajevo FK (UEFA Cup 02/03)

 

  1. Salzburg RB- Blackburn Rovers (UEFA 06/07*)

  2. Salzburg RB – Hapoel Tel Aviv (CH.L 2010/11)

  3. Salzburg RB – Havnar Boltfelag (CH.L 2010/11)

  4. Salzburg RB – Lech Poznan (EL 10/11)

  5. Salzburg RB – Levski Sofia (EL 09/10)

  6. Salzburg RB – Manchester City (EL 2010/11)

  7. Salzburg RB – Omonia Nicosia (CH.L 2010/11)

  8. Salzburg RB – Omonia Nikosia (EL 11/12)

  9. Salzburg RB- Valencia CF (el. CH.L 06/07*)

  10. Salzburg RB – Villarreal CF (EL 09/10)

  11. Salzburg RB- Zurich FC (CH.L 06/07*)

 

 

  1. Siauliai FC – Wisla Krakow (EL 2010/11)

 

  1. Slavia Mozyr- VB (el. CH.L 01/02)

 

  1. Slavia Praga – Anderlecht Bruksela (CH.L 05/06*)

  2. Slavia Praga – Aston Villa (UEFA Cup 08/09)

  3. Slavia Praga – Fiorentina AC (EL 08/09)

  4. Slavia Praga – HSV Hamburg (UEFA 08/09)

  5. Slavia Praga – Kaiserslautern (UEFA 00/01)

  6. Slavia Praga – Levski Sofia (UEFA 03/04)

  7. Slavia Praga – Panathinaikos Ateny (CH.L 01/02)

  8. Slavia Praga – Sartid Smederevo (UEFA 03/04)

  9. Slavia Praga – Servette Geneva (UEFA 01/02)

  10. Slavia Praga – Steaua Bukareszt (CH.L 07/08)

  11. Slavia Praga – Tottenham Hotspur (UEFA 06/07)

  12. Slavia Praga – Zilina MSK (CH.L 07/08)

 

 

  1. Skonto Ryga – Widzew Łódź (99/00 UEFA Cup)

 

  1. Slaven Belupo – Birkirkara (Europa League 09/10)

  2. Slaven Belupo – FK Milano (EL 09/10)

  3. Slaven Belupo – Tromso IL (EL 09/10)

 

  1. Slovan Bratyslawa- Portadown FC (UEFA 94/95)

 

  1. Slovan Liberec – Schalke Gelsenkirchen (UEFA 04/05)

 

  1. Sparta Praga – Ferencvaros Budapest (CH.L 2004/05)

  2. Sparta Praga – Lech Poznan (CH.L 2010/11)

  3. Sparta Praga – Metalurg Liepaja (CH.L 2010/11)

 

 

 

  1. Spartak Moskwa – Legia Warszawa (EL 2011/12)

 

  1. Spartak Trnava- Sloboda Tuzla (Int 04/05)

 

 

 

  1. Stahl FC- Galatasaray Stambul (CWC 91/92)

 

  1. AS St-Etienne- Lech Poznan (1996)

 

  1. St. Gallen- Dacia Chisinau (Intertoto 07/08)

 

  1. Standard Liege- Copenhag FC (EL 11/12)

  2. Standard Liege – Girondins Bordeaux (UEFA 01/02)

  3. Standard Liege – Olympiakos Pireus (CH.L09/10)

  4. Standard Liege- Parma AC (UEFA 04/05)

  5. Standard Liege- Vardar Skopje (CH.L 01/02)

 

  1. Steaua Bucarest- BATE Borisov (CH.L 07/08)

  2. Steaua Bucarest- Valencia CF (04/05)

 

  1. Stomil Olsztyn- Zalgiris Wilno (1996)

  2. Stomil Olsztyn- Zalgiris Wilno (1998)

 

  1. Superfund Pasching- Livorno (UEFA 06/07*)

 

  1. Synot – Constructorul (INT 02/03)

  2. Synot – Helsingborgs (INT 02/03)

  3. Synot – Sochaux (INT 02/03)

  4. Synot FC- Universitatea Craiova (Int 01/02)

  5. Synot- Wolfsburg (int. 03/04*)

 

  1. Szachtar Donieck- Legia Warszawa (el. CH.L 06/07*)

  2. Szachtar- Levadia (el.L.M.00/01*)

  3. Szachtar- PAOK Saloniki (UEFA 05/06*)

  4. Szachtar- Pionik Erewań (el.Ch.L. 04/05*)

  5. Szachtar- Rapid Bukareszt (UEFA 05/06*)

  6. Szachtar- Sheriff Tiraspol (UEFA 03/04*)

  7. Szachtar- Slavia Praga (el.L.M.00/01)

 

  1. Szachtior Karaganda – Ruch Chorzow (EL 10/11)

 

  1. Śląsk Wrocław – Lokomotiv Sofia (EL 2011/12)

  2. Śląsk Wrocław – Rapid Bukareszt (EL 2011/12)

 

 

T

  1. Teplice- Kaiserslautern (UEFA 03/04)

 

  1. Tescoma Zlin – Gent KAA (INT 05/06)

  2. Tescoma Zlin – Neman Grodno (INT 05/06)

 

  1. Tiraspol - Lech Poznan (Int 06/07)

 

  1.  

 

  1. Tottenham Hotspur- PSV Eindhoven (03/04)

  2. Tottenham Hotspur- PSV Eindhoven (UEFA 07/08*)

  3. Tottenham Hotspur – Slavia Praga (UEFA 07/08)

  4. Tottenham Hotspur- Wisła Kraków (UEFA 08/09*)

 

  1. Toulouse- Liverpool (CH.L 07/08)

  2. Toulouse FC- Trabzonspor (EL 09/10)

 

  1. Trabzonspor – Vllaznia (Int' 07/08)

 

  1. Tromso IL – Athletic Bilbao (EL 09/10)

  2. Tromso IL – Daugava Daugavpils (EL 11/12)

  3. Tromso IL – Dinamo Minsk (EL 09/10)

  4. Tromso IL – Paksi SE (EL 11/12)

 

  1. Twente Enschede – Werder Brema (CH.L 2010/11)

 

 

W

  1. Vion Zlate Moravce- Almaty FC (UEFA 07/08*)

 

  1. Vaduz FC – HSK Zrinjski (UEFA Cup 2008/09)

  2. Vaduz FC – Slovan Liberec (EL 09/10*)

 

  1. Valencia CF- Chelsea Londyn (CH.L 06/07)

  2. Valencia CF – Lille OSC (EL 2009/10)

 

 

  1. Valletta FC- Neuchatel Xamax (UEFA Cup 03/04)

 

 

 

  1.  

 

 

  1. VfB Stuttgart – FC Timisoara (CH.L 09/10)

  2. VfB Stuttgart – Sevilla FC (CH.L 09/10)

  3. VfB Stuttgart- Unirea Urziceni (CH.L 09/10)

 

  1. VfL Wolfsburg – Besiktas Stambul (CH.L 09/10)

  2. VfL Wolfsburg – CSKA Moscow (CH.L 09/10)

  3. VfL Wolfsburg – Fulham Londyn (EL 09/10)

  4. VfL Wolfsburg- Manchester United (CH.L 09/10)

  5. VfL Wolfsburg- Rapid Bukareszt (UEFA 08/09)

  6. VfL Wolfsburg- Portsmouth FC (UEFA 08/09*)

 

  1. Vorskla Poltava- Benfica Lizbona (EL 09/10)

 

  1. Werder Brema- Ajax Amsterdam (UEFA 06/07*)

  2. Werder Brema – Aktobe Lento (EL 09/10)

  3. Werder Brema- Barcelona FC (CH.L 06/07)

 

  1. Widzew Lódz-AS Monaco (UEFA Cup 99/00*)

  2. Widzew Lódz- Atletico Madryt (CH.L 96/97)

  3. Widzew Lodz- Bangor City (C3 95/96)

  4. Widzew Łódź- Borussia Dortmund (CH.L. 96/97)

  5. Widzew Łódź- Fiorentina (CH.L 99/00)

  6. Widzew Łódź- Fortuna Dusseldorf/Fc St.Pauli (96/97)

  7. Widzew Łódź-Litex Łowecz (CH.L 99/00*)

  8. Widzew Łódź- Neftchi Baku (CH.L 97/98*)

  9. Widzew- Skonto (UEFA Cup 99/00*)

  10. Widzew Lodz- Udinese Calcio (UEFA Cup 97/98)

 

 

 

  1. Wisła Kraków-Anderlecht Bruksela (el. LM 03/04*)

  2. Wisła Kraków – Apoel Nikozja (CH.L 11/12)

  3. Wisła Kraków- Basel FC (UEFA 06/07)

  4. Wisła Kraków – Blackburn Rovers (UEFA 06/07)

  5. Wisła Kraków- Dinamo Tbilisi (UEFA 04/05*)

  6. Wisła Kraków- FC Barcelona (CH.L 01/02*)

  7. Wisła Kraków-Glentoran (UEFA 02/03*)

  8. Wisła Kraków- Iraklis Saloniki (UEFA 06/07)

  9. Wisła Kraków – Levadia Tallinn (CH.L 09/10)

  10. Wisła Kraków – Litex Lovech (CH.L 11/12)

  11. Wisla Krakow – Odense Boldklub (EL 11/12)

  12. Wisła Kraków-Omonia Nikozia (el LM 03/04*)

  13. Wisła Kraków-NEC Nijmegen (UEFA 03/04*)

  14. Wisła Kraków- Parma AC (UEFA 98/99*)

  15. Wisła Kraków-Primorie (UEFA 02/03*)

  16. Wisła- Kraków- Real Madryt (el. L. M. 04/05*)

  17. Wisła Kraków-Schalke Gelsenkirchen (UEFA 02/03*)

  18. Wisła Kraków- Skonto Ryga (CH.L 01/02*)

  19. Wisła- Valerenga (UEFA 03/04*)

  20. Wisła Kraków- Vitoria Guimaraes (UEFA 05/06)

  21. Wisła Kraków- Wit Georgia (el. L. M. 04/05*)

  22. Wisła Kraków- MSK Żylina (’05*)

 

  1. Wisła Płock- Grasshoppers Zurich (UEFA 05/06*)

  2. Wisła Płock- Ventspils (UEFA 03/04*)

  3. Wisła Płock- Czornomorec Odessa (UEFA 06/07*)

  4. Wisla Orlen Plock- ESS Setif Algieria (2000)

  5. Wisla Plock- Torpedo Minsk (2003)

  6. Wisla Plock- Zalgiris Wilno (2002)

 

  1. Worskla Poltawa- Leotar (Int' 98/99)

 

Y

  1. Young Boys Berno- Olympique Marsylia (UEFA 06/07)

 

Z

  1. Zagłębie Lubin- Hibernians (Int.’01/02*)

  2. Zagłębie Lubin-Dinaburg (int.’02/03*)

  3. Zagłębie Lubin-Slaven Belupo (int.’01/02*)

  4. Zagłębie Lubin.- Sporting Lokeren (int’01/02*)

  5. Zagłębie Lubin – Steaua Bukareszt (CH.L 07/08*)

  6. Zagłębie Lubin- Vilasz Masali (Int’00/01)

 

  1. Zhenis Astana- Sheriff Tiraspol (CH.L 02/03)

 

  1. Zilina MSK- Austria Wieden (Int' 97/98)

 

  1.  

 

  1. Zurich FC – Olympique Marsylia (CH.L 2009/10)

Reklama

Losowa galeria

2001/2002
Ładowanie...